Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

skrót klawiszowy do stanu wstrzymania

skrót klawiszowy do stanu wstrzymania
Czy istnieje jakiś program dzięki któremu mógłbym sobie zrobić skrót klawiszowy który włączył by mi stan wstrzymania??
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
RE: skrót klawiszowy do stanu wstrzymania
U niektórych skrót Fn+F1 to stan wstrzymania, u innych hibernacja.

Lub:
Możesz utworzyć ikonę stanu wstrzymania (np. na pulpicie) i później tak jak na tym obrazku (http://www.centrumxp.pl/WindowsXP/750,1,...szowe.aspx ) Wpisać swój dowolny skrót.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
obrazek mi się nie ładuje ale czytałem o skrócie na pulpit, na klawie nie mam klawisza Fn

a z tą ikoną na pulpicie będzie to działać w czasie grania?? bo mi chodzi o to że jak tata idzie na góre po schodach a ja gram na kompie to rzeby szybko włączyć stan wstrzymania i że niby komputer wyłączony, narazie mam ustawione że na nacisku power na komputerze włącza mi sie on ale ten nacisk jest taki duży i czasami mi się zablokuje i mi się komputer wyłączy Smutek i te schylenie się pod biutko troche czasu zajmuje.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Utwórz skrót na pulpicie, i zminimalizujesz grę uruchomisz skrót i komputer przejdzie w stan wstrzymania.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
skrót klawiszowy stan wstrzymaniauśpienie komputera skrót klawiszowystan wstrzymania skrótstan wstrzymania windows xp skróthibernacja skrót klawiszowyxp hibernacja skrót klawiszowystan wstrzymania skrot klawiszowyskrót klawiszowy do uśpienia komputeraskrót klawiszowy na uśpienie komputerastan wstrzymania inkona na pulpicie