Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

uTorrent zamula/rozłącza internet do zera

Ściana  uTorrent zamula/rozłącza internet do zera
Witam. 

Wcześniej miałem Win7 i nigdy tego nie było. Ewidentnie po zmianie na Win 8.1 od początku pojawił się problem z uTorrentem. Włączam pobieranie i przez 10-20minut leci maksymalnym transferem, mogę nawet robić coś w przeglądarce. 

Niestety po tych 10-20 minutach prędkość pobierania spada prawie do zera. Do tego tak samo zamula cały internet i przeglądarka a speedtesty pokazują prędkość zero przecinek coś, gdzie normalnie mam 10MB. Jak tak zostawię to w końcu wywala mi internet - diody na modemie i ikony na komputerze pokazują, że niby internet jest a go nie ma. Jak zacznę rozłączać, łączyć się na nowo czy "rozwiązywać problem" to wskakuje żółty wykrzyknik. 

Dopiero wypięcie adaptera Wi-Fi i podpięcie na nowo zawsze pomaga. Ale jak zacznę pobierać to historia się powtarza. 

Szlag mnie trafia bo nie mogę tego wytłumaczyć na żaden sposób. Ustawiałem program i wszystko co tam trzeba, ewidentnie pobiera mi bez problemu przez pierwsze 10-20minut a później nagle problem i po magicznym wyciągnięciu i ponownym podpięciu Wi-Fi znowu wszystko gra. 

Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc o co może chodzić i jak ten problem rozwiązać. Dzięki z góry. 
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne