Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

"uszczelka" do głośników

"uszczelka" do głośników
Witam,
Mam problem, urwała mi się "uszczelka" do głośników, czyli wejście głośników do komputera, przez to głośniki działają cicho i wtyczka się ciągle wypina. Czy można jakoś ową uszczelke zamontować ponownie, np klejem ?

Jeśli zły dział to proszę o przeniesienie.

Pozdrawiam.
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: chrome
RE: "uszczelka" do głośników
Ale jaka uszczelka? Jakie wejście głośników do komputera? Chodzi Ci o kabel czy uszczelkę dookoła przetwornika? Zrób najlepiej zdjęcie.
Zwijam manatki. Żegnam!
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: opera
Nie jestem w stanie zrobić teraz zdjęcia ale chodzi o to. Ta zielona obwódka mi się urwała.
[Obrazek: 5892166000_1303313393.jpg]
Jakie masz głośniki? Głównie chodzi o ich ilość, 2.0/2.1/5.1 itp.
Powiedz też czy masz możliwość programowania wejść poprzez ustawienia karty dźwiękowej.

Ogólnie nie ma sensu nic tam grzebać. Spróbuj ewentualnie pobawić się taśmą izolacyjną, powinno pomóc. Jeśli samo gniazdo nie jest uszkodzone, a uszkodzeniu uległa tylko ta gumka, która ma za zadanie trzymać wtyk to nie trzeba nic kupować.

Mam na myśli głównie to programowanie, bo jeśli masz głośniki 2.0/2.1 to bez problemu możesz podpiąć je pod inne gniazdo i po prostu zaprogramować je tak, aby działało jako inne.
Zwijam manatki. Żegnam!
5.1
W tym, że używam tylko 2 głośników, a nie 4, bo 4 po prostu mi nie działają, max 3, ale jak mam 3 to nie działa bass.
Proponuje w takim razie kupno używanej karty dźwiękowej. Koszt to ok 100-150zł i masz ją już na lata i w każdym momencie możesz podpiąć pod nią lepszy sprzęt. Znaczny krok do przodu.
Zwijam manatki. Żegnam!
Programy: Polecane / Nowe / Inne