Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

wielka prosba o sprawdzenie.. nie wiem co sie dzieje..

wielka prosba o sprawdzenie.. nie wiem co sie dzieje..
Witajcie.. oto moje problemy Smutek załączyłem loga mam nadzieje ze mi pomozecie.

1. Internet(neostrada 640kg/s podzielona na drugi komp jeszcze routerem) wczoraj caly dzien nie dzialala.. blad 690 brak podlaczania do modemu itp.. sprawdzalem czy podlaczany jest 100 razy od wszystkich stron, skanowalem wszystkim i nic to samo. Na nastepny dzien gdy odpalilem kompa czyli dzisiaj net chodzi.. po 5 min strona nie chciala sie odpalic patrze a tu znow nie dziala .. i ten sam błąd teraz znow działa ale pewnie znow niedlugo przetanie.. czego to wina? modemu? teraz 2 swiatelka sie pala wczesniej jak niedzialal 1 czy cos z kompem?
2. komp "muli" mam duzo tych niepotrzebnych rzeczy ale w panelu sterowania nie moge ich usunac Wow poprostu nie ma odinstaluj kolo programow niektorych tak samo w programie "your uninstaler" jest ich tylko pare nei wiem co się stało. Mam duzo procesow ale nie wiem ktore za co odpowiadaja.. gdy jeszce internet dzial to strasznie pingowaloSmutek (co pare sec np skakal do 200 i znow sie usokajal na pare sec lub tak ciagle bylo.)

Jesli jakos wam jeszcze moge pomóc piszcie zrobie co trzeba! mam nadzieje ze mi pomozecieWesoły
podrawiam log załączony

Załączone pliki
.txt   log.txt (Rozmiar: 9,37 KB / Pobrań: 80)
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
RE: wielka prosba o sprawdzenie.. nie wiem co sie dzieje..
O2 - BHO: (no name) - {FFFFFEF0-5B30-21D4-945D-000000000000} - C:\PROGRA~1\STARDO~1\SDIEInt.dllO9 - Extra button: (no name) - {CD67F990-D8E9-11d2-98FE-00C0F0318AFE} - (no file)
O9 - Extra button: (no name) - {e2e2dd38-d088-4134-82b7-f2ba38496583} - C:\WINDOWS\Network Diagnostic\xpnetdiag.exe
fix. Ale nie sądzę ,żeby to jakos tam przeszkadzało ,ale spróbuj skontaktuj się z TP.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: wielka prosba o sprawdzenie.. nie wiem co sie dzieje..
dzieki ale niestety raczej to jest wina modemuSmutek jesli mam prosbe dlaczego nie dziala mi ie i ff ? uzywam opery bo wlasnie w tych przeglodarkach strony sie nie wyswietlaja mozna to jakos z loga wywniąskowac?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Programy: Polecane / Nowe / Inne