Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

zamknięte słuchawki nauszne do fpp za mniej niz 160 zł

zamknięte słuchawki nauszne do fpp za mniej niz 160 zł
Witam.
Szukam obecnie sluchawek do gry glownie w bf3 lub temu podobne tytuly. Chcialbym aby dobrze izolowaly i dawaly najwiecej czystego i wyraznego dzwieku w tym przedziale cenowym. Mikrofon nie jest wskazany gdyz z reguly z niego nie korzystam.
Sluchawki takze bede podlaczal do telefonu lg g2.

Sam wytypowalem takie modele jak:

HD681 EVO MKII 
Koss ur40

Rozumiem ze dzwiek tzw. 7.1 i temu podobne to bzdura i nie nalezy sobie nim zaprzatac glowy?
 System operacyjny: linux Przeglądarka: chrome
RE: zamknięte słuchawki nauszne do fpp za mniej niz 160 zł
(31.01.2015, 10:16)dann1987 napisał(a): Chcialbym aby dobrze izolowaly i dawaly najwiecej czystego i wyraznego dzwieku w tym przedziale cenowym.

Sam wytypowalem takie modele jak:

HD681 EVO MKII 
Koss ur40

Sam sobie zaprzeczasz, ale do rzeczy.
Jak chcesz dobrą izolację od otoczenia to musisz szukać słuchać zamkniętych, które dobrze przylegają i latem może to być męczące.
Luxy będą okej, ale dużej izolacji to one nie mają, lecz są wygodne i dobrze grają.
Telefon nie napędzi Ci wystarczająco tych słuchawek, będzie to grało, ale nie na 100%.
Dźwięk przestrzenny olać.
[Obrazek: BTBwtH5.jpg]
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Priorytety sa takie:
Jakosc dzwieku
Wygoda
Izolacja

Wiec mozna powiedziec ze izolacje zostawiam na koniec. Hd 681 chyba mozna modyfikowac nieco czy sie myle?

Te kossy odpadaja w rywalizacji z 681 ??

Jaka jest alternatywa dla dobrze grafacych i wzglednie tlumiacych otoczenie 681 ...??
 System operacyjny: linux Przeglądarka: chrome
Piszemy o EVO czy 681, bo to dwie różne pary słuchawek? Jednakże i te i te można łatwo modować.
Na wstępie chciałbym podziękować osobom, które aktywnie uczestniczą w funkcjonowaniu tego forum i stanowią o jego wielkiej sile. Po raz kolejny kupiłem coś z czego jestem zadowolony, nakierowany przez osoby lepiej zaznajomione z tematem. Bardzo dziękuje.

Kupiłem HD681 EVO MKII, jakość dźwięku na samym telefonie (LG G2) rewelacyjna. Wiem, że to nie 100 % możliwości słuchawek i nie najlepsze źródło dźwięku, ale i tak jestem bardziej niż zadowolony.

Natomiast mam jeszcze jedno pytanie co do technicznej kwestii tych słuchawek, a mianowicie końcówki do której wpinamy się kablem (ten mały ogon przy słuchawkach). Kabel w tym miejscu jest jakby otoczony gumą, jednak w moim jak mniemam nowym egzemplarzu mam już przetarte te miejsca > zapraszam do zdjęć.

Czy jest sens reklamować, czy taka przypadłość tego modelu i nawet gdybym dostał nowe to 5 dni i mam to samo?

foto1
foto2
Nie widzę żadnego przetarcia godnego oddania na gwarancje.
ok, do zamknięcia
Programy: Polecane / Nowe / Inne