Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

ASRock K7S8X - nie uruchamia się, uruchamia się po poruszaniu 20-pinowym kablem

ASRock K7S8X - nie uruchamia się, uruchamia się po poruszaniu 20-pinowym kablem
Witam. Podłączyłem starą płytę główną. Zasilacz to tracer 4life 400W. Kabel jest dobrze włożony, ciężko go wyciągnąć nawet. Kiedy próbuję uruchomić maszynę, zwierając nożem odpowiednie piny, maszyna nie uruchamia się. Kiedy "jeżdzę" nożem po tych pinach i ruszam chaotycznie wtyczkę 20-pin, po jakimś czasie komputer startuje. Jak sprawić, aby komputer włączył się po prostu po jednym zwarciu tych pinów?
FAQ:
Q: Czy podkręcałeś procesor?
A: Tak, z ok. 1667MHz do ok. 2000MHz, ale problem występuje nawet BEZ podkręcenia.
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
RE: ASRock K7S8X - nie uruchamia się, uruchamia się po poruszaniu 20-pinowym kablem
weź wywal tego tracera bo te 4 life to lubiły się zapalać .
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
RE: ASRock K7S8X - nie uruchamia się, uruchamia się po poruszaniu 20-pinowym kablem
Nie mogę go wywalić, bo to jedyny zasilacz który mam, poza tym nie obciążam go stanowczo, a ten komputer nie jest dla mnie ważny aź tak, biurko też, bo miałbym wymówkę, czemu nie odrobiłem lekcji :-D

Okej wąte zamknięty :-)
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne