Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

BOOTMGR hp mini 210-1020sw

BOOTMGR hp mini 210-1020sw
Witam, posiadam hp mini 201-1020sw. Dostałem go uzywanego od brata, miał pliki itd. Zabrałem sie za czyszczenie dysku.. czyli pozgrywałem sobie potrzebne pliki. zauważyłem ze sa 2 partycje, jede systemowa c i do odzyskiwania d. Tą d zformatowałem ze jest czysta a potem zabrałem sie za instalowanie systemu na nowo czyli restart -> wcisk f11 -> i ustawianie do ponownego zainstalowania systemu. wszystko poszło pomyślnie, dopiero po drugim dniu wyskkuje mi ten błąd... ;//. zreinstalować nie moge tak jak wczesniej bo wyskakuje tez ten błąd. na necie doczytałem sie tylko ze trzeba wrzucic płytke i dać napraw system, tylko tu jest mały problem... ten hp nie ma cd-rom.. -.-. proszę o pomoc bede bardzo wdzieczny...
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: BOOTMGR hp mini 210-1020sw
Nie za bardzo rozumiem, bo po pierwsze partycja do odzyskiwania systemu czyli tzw. Recovery nie powinna mieć przypisanej żadnej litery i powinna być niewidoczna a po drugie skoro ją sformatowałeś to jak zainstalowałeś z niej system ?
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
bo zle napisałem.... , sformatowałem ją po zainstalowaniu systemu... włączałem pare razy tego pc az teraz nagle tak wyskakuje
Przy starcie naciśnij kilkukrotnie F8, pojawi się ekran z opcjami na którym będzie opcja >>> Naprawa .
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
nic sie nie dzieje .. czy japierw wejsc w opcje klikajac esc.?
a jak wejdę w opcje klikając esc to niema f8 tylko są:

Startup menu

F1 System Information
F2 System Diagnostics
F9 Boot Device Option
F10 BIOS Setup
F11 System recorvery

ENTER - Continue Startup
jak coś to pisz na gg 18402456
1. Partycja Recovery zapewne jest nadal, sformatowałeś zwykłą partycję.
2. Wciskaj F8 podczas startu systemu - nie komputera (po 1-szym ekranie).
Nie pomagam na PW (ew. odpłatnie). 
I osobom z roszczeniowym podejściem. I osobom niedbającym o poprawność językową.
Jak podawać logi
Jeśli nie odpowiadam w danym wątku przez >3 dni - proszę o przypomnienie na PW z linkiem do wątku w treści.

System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
nie da rady..., jak włączam kompa to wyświetla sie znaczek hp a na dole pisze pres to esc to cos tam cos tam zeby wejsc w te opcje co pisałem a potem odrazu pokazuje sie ten błąd
Co pokazuje System Diagnmostics?
I osobom z roszczeniowym podejściem. I osobom niedbającym o poprawność językową.
Jak podawać logi
Jeśli nie odpowiadam w danym wątku przez >3 dni - proszę o przypomnienie na PW z linkiem do wątku w treści.

F1 System informations
F2 Start-up test
f3 Run-in test
F4 hard disk test

F11 error log

esc exit
a jak zrobię testy to pokazuje "hard disk smart passed" i "replace hard disk"
moim zdaniem powinno sie normalnie odpalić przeciez, bo nie tknołem partycji systemowej... ;/
Komunikat "replace hard disk" nie jest zbyt optymistyczny... Co jest w "error log"?
Jak podawać logi

Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
hp mini 210 brak bootmgrwlanczam hp mini i pokazuja mi sie pliki F1,F2 itd co to jestformatowanie dysku hp mini 210hp mini 210 1020sw testhp mini 210 1020sw recenzjahp 210 format dyskuhard disk 1 fault hp co to znaczyformatowanie dysku hp miniformat hp mini f8brak bootmgr windows 7 naprawa hp mini 210