Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Bios- zapętlony reboot

Ściana  Bios- zapętlony reboot
Hej
Wątek dotyczy laptopa NP270e.

Z racji tego, że chciałem przeinstalować system na nowy dysk SSD w laptopie, ustawiłem  w BIOS'ie opcje uruchamiania tylko z USB( już teraz wiem że był to błąd). Niestety nie można wejść do biosy z pozycji w której system się uruchamia - poprzez naciśnięcie F2. Udało mi się to zrobić poprzez użycie zmiany zaawansowanych opcji uruchamiania.

Teraz gdy system się instaluje i wymuszane jest ponowne uruchomienie systemu, laptop po restarcie na nowo zaczyna instalację... i tak w koło. Dodatkowo na starym dysku jest partycja recovery - próbowałem przywrócić stary system jednak tam też pojawia się błąd który restartuje system - związany z autmatyczną naprawą.

Próbowałem restartować bios poprzez wyjęcie baterii na płycie jednak to nie daje efektu.
Jest jakaś inna możliwość rozwiązania tego problemu ?
HELP!
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
RE: Bios- zapętlony reboot
Odłącz Pendrive, spróboj wciskać F10 lub F12 może wtedy uda Ci się wejść w Boot Menu.
Ewentualnie podczas włączania naciśnij ESC wtedy wyświetli Ci się POST zamiast loga producenta płyty i będziesz miał opisy co nacisnąć, aby włączyć odpowiednie menu.
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne