Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Internet się rozłącza

Internet się rozłącza
Witam.
Posiada router TD-W8970 v3 który znajduje się na 1 piętrze przy oknie (mieszkam w domu, nie na bloku) oraz repeater TL-WA850RE (jest na parterze przy oknie zaraz pod routerem). Komputer PC mam połączony kablem do repeatera. Do routera i repeatera mam zainstalowane najnowsze sterowniki. Co jakiś czas rozłącza mi internet i nie wiem co jest tego przyczyną. Gdy nie mam internetu to wchodzę na stronę repeatera (Screen 2) i jest na nim pokazane, że repeater jest połączony z routerem, natomiast to na routerze nie ma internetu (Screen 1). Pisze Line Status: Initializing, DSL: obtaining. Internet mam z Netii przez telefon bez filtra i transfer tylko 10mbps. Nie wiem czy ten router się psuje albo zasilacz, albo muszę jakieś parametry pozmieniać w opcjach, aby to dobrze funkcjonowało. 
Screeny w załącznikach
Liczę na pomoc. Dziękuję

Załączone pliki Miniatury

System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
RE: Internet się rozłącza
TD-W8970 traci synchronizację z linią. Może to być przyczyną routera albo operatora.

Najlepiej byłoby gdybyś pożyczył od kogoś sprawny router, podłączył w miejsce tego i sprawdził czy problem występuje. Bez tego możesz jedynie przywrócić router do ustawień fabrycznych.

Najprawdopodobniej operator powinien przyjąć zgłoszenie i nieodpłatnie przysłać techników na sprawdzenie problemu.
"Każdego specjalistę da się zastąpić skończoną liczbą stażystów"
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne