Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Karta dźwiękowa do 100 złotych

Karta dźwiękowa do 100 złotych
Tak jak w temacie. Duzo o tym czytałem ale niewiele mi to dało gdyż modeli jest mnóstwo a wybrać trzeba tylko jedną. Karta ma się dobrze sprawdzać w muzyce. Lepiej żeby była wewnętrzna, a firmy które mnie interesują to Creative i Asus.
Z góry dzięki za jakieś propozycje, a 100 złotych to górna granica.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
RE: Karta dźwiękowa do 100 złotych
W cenie 100zł to chyba jedynie używka z Allego typu Soundblaster Audigy 2 ZS, ewentualnie Audigy 2 ,lub Audigy 4. Wszystkie te karty są na PCI, więc takie gniazdo jest wymagane na płycie głównej ,do ich zamontowania.
.............................................................................................

"Człowiek rozsądny dostosowuje się do świata. Człowiek nierozsądny usiłuje dostosować świat do siebie. Dlatego wielki postęp dokonuje się dzięki ludziom nierozsądnym".
(— George Bernard Shaw )
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Dzieki za odpowiedź. Nie ukrywam, że wołałbym jednak coś nowego... Wydaje mi się, że nawet nowa karta do 100 złotych będzie lepsza niz moja obecna zintegrowana.

A co sądzicie o niej? Ja wiem, że to jest zewnętrzna i kosztuje prawie 200 złotych, ale nie ukrywam, że podoba mi się ona , tylko ta cena ... : http://allegro.pl/creative-sound-blaster...68694.html . Może warto poczekać i dozbierać kasy?
Znalazłem ciekawą ofertę, przynajmniej tak mi się wydaje : http://allegro.pl/audigy-2-zs-gold-sb035...23369.html . Co o tym sądzicie?
Xonar DG mam i nie mam żadnych problemów ze sterownikami więc polecam.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
Ale z tego co wyczytałem to Xonar DG jest bardziej nastawiona do graczy, a mi zalezy na muzyce
Może upoluj Creative X-Fi Xtreme Music używaną? Do 100zł będzie ciężko, ale jest to możliwe, no i jest to na pewno najtańszy pełny X-Fi.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Gamera myślę że będzie łatwiej.
http://allegro.pl/creative-labs-x-fi-xtr...98882.html jest na allegro za stówke ta Xtreme Music i szczerze, po opisie wpadła mi w oko.

Także kierowałbym sie ku Soundblaster Audigy 2 ZS, albo Creative X-Fi Xtreme Music, oczywiście używane.
No to kup!
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
karta dzwiekowa do 100karta dzwiekowa za 100sound blaster do 100 zl