Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Karta graficzna do 1000zł lepsza od obecnej

RE: Karta graficzna do 1000zł lepsza od obecnej
żebyś nie miał większych wydatków przez pc :D glut to nie żarty
Też piszę nie poprawnie po Polsku i nic wam do tego!
Pamiętaj jaki kupujesz zasilacz firma szajs krzak (SilentiumPC) nie wchodzi w gre! Skutki kupowania szajskich zasilaczy produkcji SAMA
Z problemami z temperaturą po zakupie intela nie pomagam odpowiedź jest prosta! SPRZEDAJ LUB OSKALPUJ ZANIM BĘDZIE ZAPÓŹNO!
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
poprostu szkoda słów , tak ciężko zrozumieć że skalp to nie lekarstwo a szczepionka i musi być zrobiony za czasu ? po co igrasz z losem ? żeby się nerwów najeść potem albo kogoś w dziadostwo wrypać jak sprzedasz ? bądźmy poważnie ...
Tu nie chodzi o to żeby cię straszyć , ale jaki sens zajechać proca na śmierć jak ma jeszcze swoją wartość i puki co jego skalp w 100% się kalkuluje . Przy 3gen rozumiem jeszcze olać bo wartość proca na tyle mała że się nie kalukuluje ale nie w tym wypadku . W tym wypadku to zwykła ignorancja za którą nie jeden zapłacił , w tym ja ...

skalp to wydatek aktualnie zaledwie 80zł z wysyłką u patryka - pck22 , sprawdzony specjalista - nie jeden proc po znajomych nie tylko z forum uzdrawiał .

I widzę znowu przykład głupiego myślenia - wezmę lepsze chłodzenie to nie będzie problemu ... nie z glutem , bo tu problem jest w tym że ciepło zostaje w procku i nie jest odprowadzane na chłodzenie . To jak jazda samochodem z nieszczelną chłodnicą- co z tego że wentylatory wieją na nią jak i tak sinik się grzeje i prędzej czy później go to niszczy .
Przy "problemach z Win10" oraz problemach ze "spadkami FPS w CS:GO"
Nie pomagam.
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: chrome
pieterman aleś Ty uparty. Ciągle przystawiasz do mnie swoją miarę. Ja NIE SPRZEDAJE sprzętu. Jak się zepsuje, to wyrzucam i kupuję nowy. Tego samego dnia. Rozumiesz? Przestań mi wreszcie imputować swoje wizje, bo ja po prostu tak nie działam. WYMYŚLASZ sobie, że ja robię coś nie tak, i próbujesz mi tłumaczyć, ze to jest złe.
Za wszelką cenę chcesz mi uzdrawiać coś, co nie choruje. Za wszelką cenę chcesz ratować coś, co tego nie wymaga.
Wymyślasz jakieś gluty, których ja jeszcze nigdy nie widziałem na oczy. A jak zobaczę, to wywalę, i kupię cały nowy komputer. Bo tak działam od czasu, jak Ciebie pewnie jeszcze na świecie nie było Wesoły Mniej więcej od czasu ZX Spectrum.
Teraz grafikę kupuję tylko z jednego powodu. Bo padła grafika mojemu synowi, więc moją dotychczasową oddaję jemu, a sobie kupiłem nową. Taki kaprys.
Jak mi się jutro spali procesor, to pojutrze będę miał nowy procesor, płytę, pamięć i co tam jeszcze będzie potrzebne, a stary wywalę na śmieci.
Nie każdy kombinuje jak coś sprzedać. Zrozum to wreszcie.
Że też zawsze musi się znaleźć jakiś filozof, co musi każdego pouczać w kwestiach, o które nikt nie pyta.
Dla mnie komputer jest takim samym narzędziem, jak młotek. Jak się złamie to nie lecę na targowisko go sprzedać tylko kupuję nowy. A stary wyrzucam.

A już całkiem na marginesie - każda poważna awaria mnie cieszy, bo jest pretekstem do kupienia nowszego sprzętu tak, żeby żona nie miała pretensji :D
Pozdrawiam.
Ajgor
Tak , próbuje tłumaczyć ... ale widzę że za dużo masz kasy żeby włączyć odrobinę myślenia w tej kwestii ... Jeżeli tak samo podchodzisz do samochodów to współczuję .
Dla mnie takie podejście jest poprostu żałosne . Ironia jest taka że właśnie taki urok tej "wady" - jak zauważysz to może być już za późno ...
Nie pomagam.
No widzisz. A dla mnie żałosne jest utrzymywanie na siłę starego procesora przy życiu, ja można mieć nowy - lepszy Wesoły
A co do samochodów - miałem ich chyba 12 lub 13. Straciłem rachubę. Właśnie oddałem poprzedni w rozliczeniu. Miał niecałe 3 lata, i biorę nowy. O wiele lepszy. Nie wiem, co w tym żałosnego.

A tak na marginesie. Co Cię to w ogóle obchodzi? Szczerbol
Pozdrawiam.
Ajgor
pierwsze pytanie - czy ja ci chcę na źle ? Myślę że przy twoim długim stażu na forum powinieneś zauważyć jakie mam podejście .
Ja dyskusje ze swojej strony ucinam bo zwyczajnie nie ma z tobą sensu . Być może tym się różnimy , ja nie wychowałem się w bogatej rodzinie . Nigdy mi łatwo nie przyszło i pewnie dlatego szanuję wydane pieniądze . Może o to chodzi że łatwo przyszło - łatwo poszło ... nwm
Nie pomagam.
Ja też nie wychowałem się w bogatej rodzinie. Nigdy nic mi łatwo nie przychodziło. Miałem wręcz bardzo ciężkie życie. I bardzo skomplikowane. Można by o nim kilka seriali nakręcić. Pracowałem wiele lat BARDZO ciężko. O wiele ciężej, niż wielu ludzi w ogóle potrafi sobie wyobrazić. I w warunkach, o których inni nawet nie słyszeli. Wchodząc w dorosłe życie nie miałem kompletnie nic. Do wszystkiego dochodziłem bardzo powoli, wręcz latami Ale dzięki tej pracy mam niezłą emeryturę, ale jeszcze dorabiam w telewizji, gdzie z kolei praca jest lekka i przyjemna, ale potrzebna jest wiedza i umiejętności. Generalnie z dziedziny komputerów, montażu wideo i grafiki. Ale nie tylko. I nie wydaję pieniędzy lekką ręką. Potrafię zaoszczędzić. I to sporo. Dlatego raz na kilka lat stać mnie za nowy komputer i na nowy samochód Wesoły
Jak widzisz, co stwierdzenie na mój temat, to pomyłka Wesoły Za łatwo oceniasz ludzi nic o nich nie wiedząc. Przypisujesz innym wymyślone cechy, i według nich krytykujesz.
Pozdrawiam.
Ajgor
Nigdy nie mogę wiedzieć wszystkiego o człowieku szczególnie nie znając go w realu acz poprostu mamy zupełnie inne podejście . A napewno moja sytuacja materialna też ma wpływ bo dla mnie zakup nowego auta to mrzonka .
Nie pomagam.
No właśnie dlatego nie powinieneś nigdy krytykować nikogo za to, ze postępuje inaczej niż Ty. Bo nie wiesz o nim wszystkiego. Ja nigdy nikogo nie krytykuję, i przekonałem się, że tak jest najlepiej.
Ale powiem Ci, że dla mnie nowe auto to też przez wiele lat było niedoścignione marzenie . Ale po wielu latach ciężkiej pracy udało mi się to, i powiem Ci, ze to tak na prawdę nie jest takie trudne. Jak bym wiedział wcześniej, jakie to proste, to od dawna jeździł bym nowymi samochodami. Przykładowo kupując Kię Rio w niskiej wersji, która nie jest jakoś specjalnie droga, a już ma na prawdę fajne wyposażenie, biorąc ją na raty, zapłacisz raty w wysokości jakieś 500zł miesięcznie. Nie jest to jakiś wielki wydatek.
Dlaczego Kię? Bo to są już na prawdę bardzo solidne auta, i w niskiej cenie dają lepsze wyposażenie, niż Volkswagen, czy Skoda w podobnych pieniądzach. I do tego bardzo korzystne kredyty samochodowe. Ja aktualnie kupuję Kię Ceed w bardzo bogatej limitowanej wersji specjalnej, i oddając poprzednie auto w rozliczeniu będę płacił 1000zł miesięcznie przez 7 lat. Zakładając, że mam emeryturę, która mi wystarcza na życie, żona ma emeryturę (chociaż niezbyt wysoką), i dodatkowy zarobek z telewizji, na te raty oddaję jedynie część tego, co zarobię w telewizji. Jeśli resztę zarobku z telewizji odłożę, to spłacę samochód o wiele szybciej. A moja emerytura i żony wystarcza nam na spokojne życie bez obaw o pieniądze. Na prawdę nie trzeba być bardzo bogatym, żeby jeździć nowym autem.

Aha. Miałem jeszcze przez jakiś czas dodatkowe dochody z koncertów, bo grałem w kapeli rockowej. Ale nie były to wielkie pieniądze, i już się praktycznie skończyły Wesoły
Pozdrawiam.
Ajgor
Programy: Polecane / Nowe / Inne