Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Komputer się zawiesza

RE: Komputer się zawiesza
To chyba to:

Natężenie przy napięciu: +12V1 - 18A
Natężenie przy napięciu: +12V2 - 16A

Memtest po 3h pracy nic nie wykrył. Po zainstalowaniu poprawnych sterów nie ma już blue screena, ale komputer zdążył się raz zawiesić.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Opisz dokładnie co się stało i podczas jakich czynności.

Jednokrotne "zawieszenie" to może być wpadek przy pracy.
Kto nie chce pracować, niech też nie je! (2 Tes 3, 10)
Surfowałem po internecie i się zawiesił. Ogólnie to zawiesza się też czasem podczas gier chociaż rzadziej, niż podczas śmigania po necie. A co do tego blue screena, to jednak dalej się pojawia. Chciałem uruchomić Everesta, żeby sprawdzić, czy się odpali, no i się nie udało. Ten sam blue screen, co poprzednio. Ponownie wszedłem w Podgląd Zdarzeń, żeby sprawdzić, czy błędy dalej tyczą się Nvidii i:

Błąd pierwszy: "Nie można uruchomić usługi NVIDIA Update Service Daemon z powodu następującego błędu:
Usługa nie została uruchomiona z powodu nieudanego logowania."

Błąd drugi: "Usługa nvUpdatusService nie może zalogować się jako .\UpdatusUser za pomocą obecnie skonfigurowanego hasła z powodu następującego błędu:
Błąd logowania: określone hasło konta wygasło.

Aby upewnić się, że usługa jest skonfigurowana prawidłowo, użyj przystawki Usługi w programie Microsoft Management Console (MMC)."

Oczywiście, tak jak pisałem, tamten sterownik odinstalowałem. To znaczy, zrobił to za mnie instalator tego sterownika od Ciebie.

Edit: Może komp złapał jakieś świństwo? Jeśli trzeba to wrzucę logi, tylko polećcie mi jakiś program.

---

Kolejna zwiecha.

"Event filter with query "SELECT * FROM __InstanceModificationEvent WITHIN 60 WHERE TargetInstance ISA "Win32_Processor" AND TargetInstance.LoadPercentage > 99" could not be reactivated in namespace "//./root/CIMV2" because of error 0x80041003. Events cannot be delivered through this filter until the problem is corrected."
Chłopie, czytaj FAQ działu, punkt 3 e. Tam masz wszystko elegancko opisane, lepiej nie potrafię.
Zauważyłem, że komputer jednak częściej się wiesza, gdy przeglądam internet. Może wtyczka Flash?

OTL: http://wklej.org/id/1069585/
Extras: http://wklej.org/id/1069586/

Jeśli mam dać w dziale Logi, to napisz, bo nie wiem, czy w tym temacie mogę.
1) Tak, masz tam założyć drugi wątek.
2) Zrób WSZYSTKIE logi, a nie tylko 2 wybrane.
sprawdź na początek kości ram, o ile są dwie , wyjmij jedną , odpal komp i przetestuj , następnie drugą podobnie, ten kod to często oznacza kod błędu ram, sprawdź też temperatury, czy nie są zbyt wysokie, referencyjne temp procesora i karty znajdziesz w necie, sterowniki Nvidii nie usuwasz za pomocą instalatora w czasie instalacji a samodzielnie.
Panel sterowania , system menadżer urządzeń , zobacz czy nie aby zółtego wykrzynika przy którymś z urządzeń, a same sterowniku usuwasz , karta graficzna (menadżer urządzeń ) usuń sterownik , potwierdź chęć usunięcia , następnie zainstaluj je nie jako aktualizuj a normalnie , ściągnij ze strony producenta sterowniki wraz z dodatkowym oprogramowaniem ( pod nazwą jak myślę panel Nvidia lub podobnie) , zainstaluj je za pomocą instalatora , restart komputera , i przetestuj komputer ,
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Mam jedną kość RAM, to nie to, sprawdzałem. Temperatury w porządku. Co do sterowników karty graficznej to już wczoraj ręcznie odinstalowałem stare i zainstalowałem najnowsze. W Menadżerze Urządzeń żadnego wykrzyknika nie ma, tam też wszystko jest okej. Dodam, że w Podglądzie Zdarzeń zniknął problem ze sterownikami, więc jedno jest z głowy. Teraz każde zawieszenie się komputera dotyczy zakładki "aplikacje" w dzienniku zdarzeń. Logi w odpowiednim temacie zamieściłem, ale muszę uzbroić się w cierpliwość, aż ktoś sprawdzi i odpowie. Język Wspomniane błędy dotyczą:

0x80041003
0x80070005

Zaczynam się tym irytować i myślę, czy aby w weekend nie zrobić po prostu formata.
Przeskanowałem kompa Malwarebytes Anti-Malware, wykryło jeden plik o nazwie HackTool.Wpakill. Co z nim zrobić? Usunąć? I jeśli tak to przeczyścić czymś jeszcze komputer?

Lokalizacja pliku: C:\Windows\Setup\scripts\faXcooL.exe
Zrób logi i załóż wątek w odpowiednim dziale. Ten temat nie nadaj się do takich pytań.
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
czemu komputer sie zawiesza i pisze brak odpowiedzizawieszanie się myszy i restart komputerakursor myszki działa alee a komputer się zawiesza komputer się zawieszakomputer sie zawiesza dziwny kursor myszkikursor co pare sekund sie zawieszakomputer dziala ale sie zawieszafirefox zatrzymuje kursor myszyfirefox dziwny kursordlaczego komp sie zawiesza