Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Lenovo G510 - termopady, pasta, gdzie i jaka?

Lenovo G510 - termopady, pasta, gdzie i jaka?
Witam,
Jestem zielony w temacie, trochę czytałem, jednak wolę poradzić się osób bardziej doświadczonych w temacie.

Rozkręciłem swojego lenovo G510 i3, który ostatnio zaczął mi się grzać. Mam go już 2 lata więc stwierdziłem, że to dobry moment na wymianę pasty pod procesorem.

Czytając w necie, mój wybór padł na Arctic Mx-2. Co myślicie o tej paście? Będzie dobra?
Dodatkowo oglądając różne filmiki, widziałem że sporo ludzi wymienia jednocześnie termopady. Ja u siebie ich nie widze, albo nie wiem jak wyglądają Czerwony

Bardzo proszę o pomoc, czy pasta któą wybrałem jest dobra? Czy posiadam termopady, jeśli nie to czy mam je gdzieś założyć?

http://oi64.tinypic.com/ofpqhu.jpg
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Lenovo G510 - termopady, pasta, gdzie i jaka?
Jeśli fabrycznie nie było termopadów to widocznie ich nie potrzeba ( pasta pełni ich funkcje ) nie zawsze stosuje się termopady . MX2/MX4 to dobre pasty osobiście ich używam . Tylko trzeba pamiętać że nie można dać pasty za dużo,ani zbyt mało . Najlepiej dać na środek tak "ziarnko ryżu " i pozwolić by pasta rozprowadziła się sama pod naciskiem chłodzenia .
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
 System operacyjny: windows_98_nt Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne