Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Modernizacja komputera do streamowania

Modernizacja komputera do streamowania
Cześć. Potrzebuje zmodernizować kompa do streamingu. Budżet raczej ograniczony 2-3k ale chciałbym w jak najmniejszych pieniądzach coś dołożyć. Chodzi mi tylko o streamowanie w odczuwalnych 30 klatkach dla mnie w jakosci full hd. Gra nie musi chodzić na ustawieniach ultra. Mój aktualny sprzęt:

Motherboard: AsRock AB350 PRO 4
CPU: AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz
GPU: Sapphire Pulse Radeon RX 570 8GB
Memory: ADATA XPG 2x8 GB 3000 MHz
Power Supplies: Chieftec APS 550S 80+
Tower: PGS Vx-e PRO
Hard Drive: Western Digital 1 TB SATA/64MB Cache
Headphones: Steelseries Syberia 200 Sakura Purple
Mousepad: Steelseries RIVAL 100 Black Edition
Monitor1: BenQ GL2460 24'
Monitor2: LG FLATRON E2251 21'
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Modernizacja komputera do streamowania
Fajnie tylko że teraz NAJGORSZY OKRES na takie modernizacje BRAK kart graficznych drogie procesory a komputer wcale nie jest taki najgorszy jeszcze choć do steama w full hd już rzeczywiście dostanie zadyszki . Ale teraz nie czas na modernizacje czekaj do kwietnia . Ewentualnie teraz kup sobie dodatkowe 2 kości ram ( do streama im więcej ram tym lepiej ) i dysk SSD bo nic o nim nie wspominasz a jeśli posiadasz TYLKO HDD to ja ci współczuje szczerze . A dalej pozostaje czekać aż sytacja na rynku się się poprawi bo tu nawet nie chodzi o to że teraz mocno przepłacisz co o braki i o to że teraz nic sensownego po prostu NIE KUPI .

Tak zapytam masz uruchomiony XMP w biosie ? Jeśli byś nie miał to mocno ograniczasz Ryzena wtedy zbyt wolnymi pamięciami bo bez XMP one nie idą pełnym taktowaniem wtedy
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne