Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Nadużywanie władzy w prywatnych wojenkach przez moderatorów.

#1
Nadużywanie władzy w prywatnych wojenkach przez moderatorów.
Czy może mi ktoś wyjaśnić co w tym wpisie jest :


Cytat:Witaj, Emiel!

Otrzymujesz ostrzeżenie od moderatora na Forum PC Format za niekulturalne zachowanie. Następnym razem postaraj się odnosić do innych użytkowników z szacunkiem.
Miłego dnia.Cytat:Nic dziwnego, ze to forum leci na łeb na szyje skoro zostali tu ludzie od teorii spiskowych którzy wymyślają sobie nowe interpretacje, oszustwo [Obrazek: szczerbol.gif] idz ich pozwij normalnie, pewnie z prawa też masz doświadczenie albo studia ukończone i wiesz lepiej.

Zapis w systemie dziesiętnym jest dużo prostszy bo idziesz do sklepu i prosisz o dysk 500GB a nie jakieś 465,66GB to by dopiero był dla ludzi problem, że musieli by pamiętać ile ile który dysk dokładnie ma pojemności i wtedy dopiero by był chaos [Obrazek: szczerbol.gif] Juz nie mówiąc, że dla ludzi to zapis dziesiętny jest normalny a nie jakiś binarny [Obrazek: szczerbol.gif]

Przecież to jest śmieszne wykorzystywanie swojej władzy do jakiś prywatnych wojenek i wymyślanie powodów z tyłka. Nie jest to pierwsza sytuacja w której moderator grozi % za to, że nie zgadzam się z jego wymyślonymi teoriami. Poprosiłbym tutaj o wypowiedź admina co sądzi o takich praktykach.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
#2
RE: Nadużywanie władzy w prywatnych wojenkach przez moderatorów.
Cytat:Nic dziwnego, ze to forum leci na łeb na szyje skoro zostali tu ludzie od teorii spiskowych którzy wymyślają sobie nowe interpretacje, oszustwo [Obrazek: szczerbol.gif] idz ich pozwij normalnie, pewnie z prawa też masz doświadczenie albo studia ukończone i wiesz lepiej.[/font]

Masz wyjaśnione  za pomocą pogrubienia a podkreślone -niekulturalne zachowanie.
Pomijam już
Cytat:P.S. Ostrzeżenie mega żałosne z Twojej strony.
..
Koniec tematu.
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: firefox
#3
RE: Nadużywanie władzy w prywatnych wojenkach przez moderatorów.
Przepraszam bardzo a co tutaj w podkreślonym jest niekulturalne? No tak, jak komuś piszesz, że pisze głupoty to jest niekulturalne, powinien pewnie mu przyklasnąć i tyle.

Top drugie to kolejny post napisane po dostaniu ostrzeżenia i tez nie wiem co w nim niby niekulturalnego.

To chyba nie ty decydujesz kiedy jest koniec tematu, ja jestem ciekaw opinii admina.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
#4
RE: Nadużywanie władzy w prywatnych wojenkach przez moderatorów.
Żeby dorosłym ludziom tłumaczyć... Sarkazm Emiel, jak ten odnośnie prawa i wykształcenia Konetona, jest uznawany za nie do końca kulturalny - Sarkazm jest złośliwością, gorzkim prztykiem wobec jakiejś cechy. Pisałeś to tylko by dowalić Konetonowi więc nie dziw się, że dostałeś ostrzeżenie.

Mogłeś to samo napisać w inny sposób bez ataku? Mogłeś.
Każdy dzień bez forum to dzień stracony.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
#5
RE: Nadużywanie władzy w prywatnych wojenkach przez moderatorów.
O, proszę a jeszcze niedawno śmialiście się wszyscy z dawidsaba, że sarkazm i ironia to coś naturalnego, nie należy się obrażać i blablabla a teraz nagle obrót o 180 stopni i jak naśmiewać się z dawidsaba nawet czerwoni mogą, to powiedzieć coś mitomanowi to atak i obraza. I jak wyzywał od lemingów itd to tez nie obraza, jednak lekki sarkazm to juz "niekulturalne zachowanie". Czy mogłem inaczej napisać? Mogłem i gdyby chodziło o tą jeden temat to pewnie bym napisał ale nie od dzisiaj koneton żyje w świecie swojej wyobraźni i wymyśla rożne prawdy które próbuje wciskać ludziom, innym przy tym zarzucając niewiedze, dziecinność i inne bzdury.
Kamel podobnie chciał mi wlepić % za to, że zwróciłem mu uwagę, że po raz kolejny w podobnym temacie pisze bzdury które nie maja pokrycia w rzeczywistości i które moga zaszkodzić użytkownikowi.


Jednak jak widać tutaj panują podwójne standardy i jak z dawidsaba i jego niewiedzy można cisnąc ile się chce, to gdy czerwony pisze głupoty i wykazuje się ignorancją podobna do dawidsaba, zwróci mu się uwagę to już obraza majestatu, śmieszne.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
#6
RE: Nadużywanie władzy w prywatnych wojenkach przez moderatorów.
O ile pamiętam takie ciśnięcie z Dawida także jest tępione o co wielu użytkowników ma tutaj ból szlachetnej części ciała.

Nie zamierzam dyskutować - oczywiście, sarkazm i ironia to coś naturalnego. Do prowadzącego należy decyzja czy takie zachowanie ukara czy nie. Mi by to wisiało, Konetonowi nie - jego prawo jako prowadzącego.

Nie dostałeś kary za zwrócenie uwagi, nie kłam. Dostałeś ją za sposób w jaki to robisz a to różnica. Chcesz dyskutować - rób to merytorycznie i nie wciskaj kitu o tym jak to tylko zwróciłeś uwagę i niedobry czerwony Cię ukarał.
Każdy dzień bez forum to dzień stracony.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
#7
RE: Nadużywanie władzy w prywatnych wojenkach przez moderatorów.
Merytoryczna dyskusja? Inny temat ale ten sam osobnik:

Cytat:To jest pieprzenie koncernów farmaceutycznych, zbijających fortunę na nie działających lekarstwach. Mam trójkę dzieci, przed każdym szczepieniem podpisywałem papier, że czytałem ulotkę i jestem świadomy zagrożenia wynikającego ze szczepienia. W każdej ulotce była informacja, że prawidłowo działająca szczepionka nie musi przeciwdziałać zachorowaniu. Tłumaczenie dla niekumatych: SZCZEPIONKA NIE GWARANTUJE DZIAŁANIA. I nie mówimy tu o grypie, która ma mutujące szczepy, a o chorobach dziecięcych, które są znane. Nie wiem skąd czerpiesz swoje wiadomości, ale warto weryfikować swoje informacje. O tym, że nawet u tych, u których szczepionka zadziałała, po kilkunastu latach często już nie ma przeciwciał, nawet nie wspominam, bo to w ogóle nie mieści się w głowach niekumatej masy, chociaż jest potwierdzone naukowo. Dlatego lekarze, którzy pracują w szpitalach regularnie przechodzą badania na obecność "szczepionkowych" przeciwciał, chociaż zgodnie z teorią, przeciwciała są na zawsze. Niestety, to wytworzone dzięki szczepieniom NIE SĄ. Takie są fakty.


Cytat:Emiel piperzysz tak, że nie da się tego czytać. BARANIE - jeżeli szczepionka działa, to zaszczepiona osoba nie może się zarazić. Jeżeli się zarazi to znaczy, że SZCZEPIONKA NIE DZIAŁA. Łagodniejszy przebieg choroby po szczepieniu to wymysł reklam. To jest zwykły FAKE, medycyna nie potwierdza takich głupot, bo zachorowanie oznacza brak przeciwciał, a to oznacza nieskuteczność szczepienia. Nie można być tak trochę odpornym. Pomyśl zanim napiszesz ponownie takie głupoty. W Twoich bluzgach brakuje logiki.


Cytat:Przecież to jest podstawowa zasada szczepionek. One nie mają innego działania. Nie zmniejszają objawów, a ni nic podobnego. Jak szczepionka działa, to nie chorujesz, jak nie działa to chorujesz. Jeżeli tego nie wiesz, to wróć do szkoły na lekcje biologii, bo tam miałeś to wytłumaczone. Jedynym (pożądanym) działaniem szczepionek, jest wytworzenie przeciwciał. Jeżeli masz przeciwciała, to nie chorujesz, jeżeli nie masz przeciwciał to chorujesz, Tu nie ma możliwości na trzecią opcję. Wytłumacz mi jak można zachorować, będąc zaszczepionym (pomijając krótki okres między szczepieniem, a wytworzeniem przeciwciał)? I jeszcze raz proszę, nie powtarzał bełkotu reklamowego, że szczepienie coś zmniejsza, bo tak nie jest i być nie może.

Cytat:Cuda które wypisujesz powstały dopiero po udowodnieniu, że szczepionki nie są skuteczne. Wtedy jakiś Janusz marketingu wymyślił sformułowanie, że szczepionki są skuteczne, ale nie chronią przed chorobą na jaką się szczepisz, czyli są skuteczne, ale nie działają. Trzeba mieć głowę, żeby to wymyślić i trzeba jej nie mieć, żeby to powtarzać.

A teraz wytłumacz racjonalnie, jak szczepionka może zmniejszyć objawy/osłabić chorobę, ale jej nie zwalczyć, bo za to chyba Nobla dostaniesz. I napisz jak możesz mieć przeciwciała i nie ochronić się przed chorobą, bo to też coś nowego w medycynie.

Cytat:Nie, nie troluje. Problem szczepień dotyka mnie bezpośrednio. Skoro dochodzimy do etapu, że zasadności szczepienia nie możemy udowodnić naukowo (statystycznie też nie) i używamy argumentów nie merytorycznych (nazwanie mnie trolem), to dochodzę do wniosku, że dalsza dyskusja nie ma sensu. Zastanawiam się jeszcze nad % dla Was za wprowadzanie innych w błąd, ale to Reset, więc Wam odpuszczę. [Obrazek: zeby2.gif]
Cytat:Emiel - znowu mnie obrażasz i znowu żadnych konkretów. Skutki masz opisane w ulotkach, wraz z prawdopodobieństwem wystąpienia. Czy kiedykolwiek czytałeś ulotkę szczepionki? Śmiem twierdzić, że NIE. Ile dzieci szczepiłeś? Podejrzewam, że ŻADNEGO. Jesteś zwykłym trollem, który pisze bzdury usłyszane gdzieś indziej, bez żadnego doświadczenia w tym względzie. Co do niepożądanych skutków, to miały je moje dzieci, więc doskonale wiem, jak wyglądają. Najłagodniejszy z nich to bezdech.


Cytat:Emiel, dobijasz mnie swoją ignorancją. Wszystkie rzeczy o które mnie pytasz masz napisane w ulotce dowolnej szczepionki. Jeszcze raz pytam, czy kiedykolwiek szczepiłeś dzieci i czytałeś taką ulotkę, czy tylko powtarzasz bzdury sponsorowane przez koncerny farmaceutyczne? Zakładam, że nie jesteś sponsorowanym trolem, więc wychodzi mi na to, że jesteś "pożytecznym idiotą", szczerze to nie wiem co lepsze.


Pogrubione to miejsca gdzie jestem obrażany na szybko zaznaczone bo nie chce mi się szukać, reszta to ta "merytoryczna dyskusja" na podstawie "faktów", jak mi powiesz gdzie takie bzdury można wyczytać oprócz stron dla pomyleńców to uznam to za merytoryczne argumenty.

Tym samym fakt otrzymania ostrzeżenia uważam za smieszny biorąc pod uwagę ww epitety w kierunku mojej osoby napisane przez konetona.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
#8
RE: Nadużywanie władzy w prywatnych wojenkach przez moderatorów.
Jeżeli miałeś wątpliwości za co jest ostrzeżenie, to mogłeś zapytać.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
#9
RE: Nadużywanie władzy w prywatnych wojenkach przez moderatorów.
Czasami zastanawiam się po jasną cholerę ja w ogóle zaglądam do takich wątków. Czy wy ludzie nie macie poważniejszych problemów tylko takie gównoburze? I jeszcze wielkie słowa: nadużywanie władzy. Jakiej k... władzy?! To jest forum komputerowe nie sejm.
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
#10
RE: Nadużywanie władzy w prywatnych wojenkach przez moderatorów.
Co innego stosować sarkazm, a co innego wyzywać użytkowników od baranów. Nie widziałem posta, w którym Emiel wyzywałby kogoś od kogokolwiek/czegokolwiek.

Więc jeśli administracja to tacy wielcy obrońcy kultury, to warn należy się także Konetonowi i to x2 bo jak już pisałem co innego jest stosować inteligentny sarkazm, a co innego gdy moderator prostacko wyzywa użytkownika od barana.
Pozdrawiam Chytry
 System operacyjny: macos Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne
Podobne wątki (Nadużywanie władzy w prywatnych wojenkach przez moderatorów.)
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nie odpowiednie ogólne zachowanie adminów/moderatorów-moja opinia. salazar1104 1 32407 31.03.2015, 20:55
Ostatni post: ~Anonim
  Skarga na moderatorów - nadużycie z ich strony kcb 3 15121 14.10.2012, 20:44
Ostatni post: Ave
  Kasting na moderatorów krkonopka 10 22517 20.08.2011, 23:25
Ostatni post: Ave

Skocz do:


Wybrane wątki (Nadużywanie władzy w prywatnych wojenkach przez moderatorów.)
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Błędy i sugestie co do działania forum - cz. 2 ~Anonim 1465 1238577 20.09.2020 11:37
Ostatni post: Illidan
  Warny paintedfireworks 4 411 15.09.2020 01:27
Ostatni post: paintedfireworks
  Zmiana Nicku IXerPL 1 7433 02.01.2020 08:04
Ostatni post: januszekm3
  Link w logo Alsenas 1 7577 16.11.2019 01:01
Ostatni post: ptrick
  jak mam to rozumieć adamokonkowski 1 13391 28.02.2019 17:01
Ostatni post: ~Anonim
Shy Prośba do chętnego moderatora - kasacja moich wątków ~Anonim 7 20407 04.03.2018 02:05
Ostatni post: broda99
Question Jak rozszerzyć forum na "Firefoksie"...? "Stylish" już nie działa. ~Anonim 0 21133 13.11.2017 09:33
Ostatni post: ~Anonim
  Wydanie elektroniczne kubaroo 1 21210 22.10.2017 16:55
Ostatni post: m.konderski
Cool Wakacyjny konkurs PC Format – kolejna edycja! admin 1 18817 05.09.2017 13:11
Ostatni post: admin
Question Jak rozszerzyć forum na "Operze", żeby nie było tych szarych pasów po bokach? ~Anonim 2 24737 15.06.2017 09:05
Ostatni post: ~Anonim
  Weryfikacja i selekcja prowadzących rekyza 1 24039 28.02.2017 12:16
Ostatni post: Rincewind
Exclamation Mobilna wersja forum janex19950 41 207342 23.02.2017 09:18
Ostatni post: ~Anonim
Question ŚWIĄTECZNY KONKURS - podziękowania i propozycje/sugestie na przyszłość. ~Anonim 3 24043 14.02.2017 20:08
Ostatni post: ~Anonim
Exclamation Jeśli mam stąd odejść/zostać zbanowany, proszę o usunięcie wszelkich śladów po mnie. ~Anonim 1 9981 11.01.2017 12:57
Ostatni post: ~Anonim
  "Pomocnik PCF" - przyszłość rankingu Bodzio Chomik 26 97103 01.01.2017 12:45
Ostatni post: raxer