Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Nokia 5800 - instalowanie programów nawigacyjnych.

RE: Nokia 5800 - instalowanie programów nawigacyjnych.
Ha... też miałem ten problem. Musiałem zainstalować inną wersję Ovi 3, tak już jest.. mialem chyba 3.01, zainstalowalem 3.04 jak sie nie myle i wszystko śmiga do tej pory:D

Miałem też taką sytuację że znajomemu wgrałem tą samą wersję z tą samą mapą, i u mnie właśnie działało i działa do tej pory, a jemu nie wyszukiwało miejsc.. Nie wiem o co w tym chodziWesoły Ale ważne że działa za freeJęzor
 KRZYSZTOF4P5N

Przenieś numer z w/w kodem do oferty Orange Flex i zgarnij 30 zł na start. Oczko
Kod wystarczy wpisać przy rejestracji Oczko
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Raz wyszukuje, raz nie :D Ale wiesz co, Sygic dobrze spisał się w terenie. Złapał fixa po niecałych 10 minutach i dobrze nawigował. Szkoda, że nie można wgrać najnowszej mapy. A może można tylko ja pewnie coś źle robię ?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
Po 10 minutach? A w Nokii Maps też tyle to trwa?

Na ipmarcie jest sposób jak przyspieszyć łapanie fixa nawet do 10 sekund, u mnie to tyle trwa nie wliczając "zimnego startu".
 KRZYSZTOF4P5N

Przenieś numer z w/w kodem do oferty Orange Flex i zgarnij 30 zł na start. Oczko
Ovi Maps są jak najbardziej wporzo i to darmowa wersja. Nie wiem skąd negatywne zdanie. Wgrałem mapę Polski i naprawdę jest dokładnie. Poza tym jest darmowa.
Nie można powiedzieć, że jest się posiadaczem nielegalnej mapy, bo akurat te są jak najbardziej legalne.
Ovi Maps jest dokładna i szybko znajduje trasę. Jedyny mankament to trzeba czasem uważać, by nie załączał się A-GPS, co prawda można to wyłączyc, ale bezpiecznie jest przełączyć telefon w tryb offline.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: ie8
Ale lepiej jest gdy włącza się A-GPS, dzięki niemu szybciej telefon łapie fixa, a kasy to nie zjada pomimo to że łączy się z netem.
 KRZYSZTOF4P5N

A-GPS pobiera mało danych, ale fix jest łapany w 10 sekund.. I zżera kasę, ale jest to jakieś ~5gr...
Redaktor Android.com.pl
Były redaktor Windows-Phone.pl
 System operacyjny: linux_ubuntu Przeglądarka: firefox
Wiesz co, mi to i nawet tych 5 groszy nie pobiera.. nie wiem czego, ale ważne że dzięki temu szybciej wszystko się łączy.

Ogólnie warto korzystać z A-GPS.
 KRZYSZTOF4P5N

A-GPS jest jak najbardziej "dobrym wynalazkiem", ale dziwne, że nic Ci nie pobiera - może jesteś w zasięgu jakiejś sieci WiFi? Wesoły
Redaktor Android.com.pl
Były redaktor Windows-Phone.pl
 System operacyjny: linux_ubuntu Przeglądarka: firefox
Nie, no chyba widzę kiedy jestem przy WifiJęzyk

Nie raz sprawdzałem stan konta przed włączeniem Ovi i po wyłączeniu i był taki sam... dziwne troszkę ale dla mnie to dobrze.. ja mam na co kase wydawać a nie jeszcze za A-GPS płacić:D
 KRZYSZTOF4P5N

Nom pobiera jakieś 5 gr. No ale grosz do grosza... Wesoły Za każdorazowe połączenie może się nazbierać. Nie ma innych sposobów na szybsze łapanie fixa ? Myślę, że A-GPS chodzi również w trybie Offline i wtedy nie pobiera kasy. Muszę to sprawdzić, ale w Sygicu chodził w trybie Offline. Ale wyłączyłem go i 10 minut łapał fixa :D
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
najnowsza mapa sygic mobile na nokie 5800xmsygic mobile na nokia 5800garmin mapa polski na nokie 6303isygic nokia 5800sygic na 5800Sygic MOBILE nokia 5800sigic nokia5800nokia 5800 sygiclink do wgrania głośnika nokia 5800jak zainstalowac sygic maps na nokia 5800xm