Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O Xboxie 360 ;)

RE: O Xboxie 360 ;)
Hmm

to mozna miec przeróbke i nie stracic gwarancji?

A sluchajcie dobry jest odbiór bez "HDMI"?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Masz racje dawiq , sorki, że namieszałemOczko Słyszałem , że jeśli ktoś gra w pirackie gry na XB LIVE to może zostać zbanowany... - jeśli się mylę to niech mnie ktoś poprawiOczko
Tu dobrze słyszałeś Wesoły
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
A wie ktoś może kiedy JASPER będzie na sklepowych półkach?
vatrasmac żadnej gwarancji nietraciszOczko,jak chcesz to mówie napisz mi na gg to ci dam namiary na tego gościa
JASPER...hmm niewiem,w europie narazie niema
A własnie,ja w tej chwili jestem bez HDMI gram na przełączniku "TV" i mi pasuje,ustawiłem sobie na PAL-60 i jest ładnie i tak samo jak na 22calowym czy wiecej no oczywiscie HD nieprzebijeOczko..ps jak naraie gram na 16 calowym bo niechce mi sie chodzić do pokoju obok ;p
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
Chciałem wam powiedzieć że do Liteona starego softa nie wgrasz ! ewentualnie usuniesz ixtreme i wyślesz do M$ konsolę bez firmware napędu.
No a gdy to sprawdzą to "po ptokach"Oczko
Niewiem w jakim dziale to napisac, a nie chce tworzyc nowego tematu...

A wiec w najblizszym czasie (tydzien, gora dwa) bede mial przyplyw gotowki. Dokladniej to okolo 900-950 zł.
Chcialem za te kaske kupić Xboxa, plus tanio (po znajomosci, troche gierek,).
Ostatnio jednak troche posiedzialem na allegro, i doszedłem do wniosku, ze jezeli sprzedal bym moja karte graficzna i starą płyte główna, miałbym ponad 1100, a za to mogłbym zakupic całkiem niezłą (w porownaniu do mojej : nieziemska) nowa karte graficzną.
I teraz mam dylemat, chcialbym kupic Xboxa, glownie ze wzgledu na Dragon ball z Burst Limit, oraz masę innych bijatyk.
z drugiej jednak strony granie na Pc na minimalnych - srednich ustawieniach mi sie nie widzi, a czekam na Diablo III i SC 2, ktore prawdopodobnie na X'a nie wyjda.

Mam wiec prozbe. mogli byscie wypisac mi w skrocie co jest w Xboxie 360 dobre a co złe.
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: safari
Xbox 360 jest konsolą nextgenowe np.na kompa,ps3 niema gear of war 2 a na xbox 360 jest,tak samo jest z Crackdown'em,dlaczego konsola? ponieważ jest to kombajn do gier,każda gra wejdzie bez ryzyka że masz zamało ramu czy innego badziewia jak to bywa w PC.A co ci po karcie? za miesiąc wyjdzie nowy model a twój bedzie przeżytkiemOczko,ja na pisze to co koledze vatrasmac,mogę podać ci numer gg sprzedawcy od którego sam kupywałem konsoleOczko
tak tylko niektore gry wychodza na konsole i zamulaja. np NFS uc, widzialem tez gameplay jak koles gral w burnouta na xboxie, no i co porzadniejsza kraksa byla zwiecha.
a karta... no wiadomo ze nowszy model w koncu wyjdzie, ale miesiac ;/ ,licze ze na rok, moze dwa taki np gtx 260 by wystarczyl.
aha, moze i GoW 2 na Pc nie wyszla, ale taki SC 2... nawet jesli wyszedl by na xboxa, to nie widzi mi sie granie w strategie na padzie, a jestem fanem Starcrafta,(tak samo zreszta Diablo III)
Ale masz racje konsola do gier bedzie lepsza niz PC, dlatego pierwsze co kupie to Xboxa, a jak juz wyjdą w/w tytuly. Dokupie do kompa karte graficzna.
P.S. prawdopodobnie bede bral konsole przerobioną z tego linku ;] http://www.allegro.pl/item534573359_xbox..._bydg.html
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: safari
mam nfs undercover i jakoś nic mi nielaguje Wesoły...Poprostu na xbox arcade gry maja problem z texturami np gta4.
A własnie sterowanie na padzie jest o wiele lepsze niż na pc,strasznie mi sie spodobało
A co do tej konsoli to cena to nie zadrogo? ja kupiłem taką samom tyle że 20GB dysk
Programy: Polecane / Nowe / Inne