Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

PC Format 08/2010 - Bezpieczeństwo absolutne

RE: PC Format 08/2010 - Bezpieczeństwo absolutne
mam ten sam problam czekam już2 godziny i nic skrzynkę mam na wp
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
A ja mam pytanie w sprawie instrukcji ze strony 44... Po wybraniu opcji SinglePC - 1 Year pojawia się okno, w którym NIE MA przycisku CREATE USER ACCOUNT są za to wymagane pola typu adres, wybór karty kredytowej itp! O co chodzi? Czy ktoś miał podobny problem?
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Big Grin  RE: PC Format 08/2010 - Bezpieczeństwo absolutne
(10.07.2010, 12:06)~Anonim napisał(a): Zobacz czy niema w spamie.

Nie było w spamie. Było w nieistniejącej skrzynce e-mailowej, bo pomyliłem cyfrę "0" z literą "O". Szczerbol Pozdro Wesoły
[Obrazek: 25498.jpg]

System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
witam po raz pierwszy ! kto mi powie gdzie znalezć stronę http://www.emsisoft.com/promo/pcformat1008 . za nic nie mogę tego zlokalizować .dzięki i pozdrawiam !
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
http://www.emsisoft.com/en/order/thirdpa...ormat1008/
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
(11.07.2010, 18:55)~Anonim napisał(a): witam po raz pierwszy ! kto mi powie gdzie znalezć stronę http://www.emsisoft.com/promo/pcformat1008 . za nic nie mogę tego zlokalizować .dzięki i pozdrawiam !

PC Format jest skierowany do mieszkańców Polski. Jeżeli ktoś próbuje połączyć się ze stroną firmy Emsisoft spoza granic naszego kraju, lub przez jakies egzotyczne proxy, oferta bezpłatnej rocznej sybskrypcji programu będzie niedostępna.
Takie zabezpieczenie nie zostałoby wprowadzone gdyby znienacka nie okazało sie, że całe tłumy fanów PCF mieszkają w Chinach i Indiach.
ok! dzięki wielkie !!! strona znaleziona ! zalogowałem się według wskazówek PC Format , wszystko działa jak należy . Link aktywacyjny przyszedł dopiero po kilku godzinach na WP . Jednocześnie próbowałem na onecie i na windows live mail . Na windowsa przyszedł mail aktywacyjny ale bez kodu a na onet nic . Trzeba popróbować z różnymi kontami bo warto mieć ten program , antywir nie wykryje wszystkiego . Jak skończy się licencja to kupuje pełną wersję . Dzięki życzę powodzenia w rejestracji i pozdrawiam !!!
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
Jak tak woooooolno przychodziło to wszystko to załóż se e-mail na Gmailu. Pozdro Szczerbol

Witam wszystkich. U mnie akurat instalacja oraz funkcjonowanie przebiega bez problemów... tyle tylko, że w sposób znaczny program ten spowolnił mi komputer. Mam więc do Was, a w szczególności do Redakcji pytanie - na moim komputerze "najsampierw" miałem zainstalowanego komercyjnego McAfee Internet Security. Potem doinstalowałem z rekomendacji Redakcji Spy Emergency (bodaj 3 numery PC wstecz), a teraz dodatkowo ten program... Czy te trzy programy mogą współistnieć w jednym systemie, uzupełniając się bezkonfliktowo, czy też lepiej jeden z nich odistalować? Jeżeli ta, to bardzo prosiłbym o sugestę, który z nich?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Question  RE: PC Format 08/2010 - Bezpieczeństwo absolutne
Mam pytanie co do tego antywirusa: jak daję Gruntowny skan to skanuje wszystko i skanuje też wszystkie(!) pliki Windowsa przez co skanowanie trwa potwornie długo (ja mam dobrego kompa to trwało 5-6 godzinSzczerbol) Jak to zrobić żeby tych plików nie skanowało?

Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
czy program anty malware czuwa