Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

PC Format 10/2008

RE: PC Format 10/2008
Ja tu czegoś trochę nie rozumiem Szczerbol

Zawsze jak się mówi o wstawianiu jakiejś gry to padają odpowiedzi, że pcformat to nie cdaction... Teraz 63 gry freeware - myślę, że pcf idzie nie w te stronę i dla mnie to znak braku pomysłów Oczy Jeszcze całkiem niedawno był podobny temat numeru "gry freeware" teraz znowu Wesoły może i się czepiam ale jakby nie było zaczął się rok szkolny który ogólnie rzecz biorąc Szczerbol kojarzy się z mniejszą ilością wolnego czasu... więc pora też jakoś słabo dobrana Jęzor
Co do reszty to wypowiem się po przeczytaniuOczko
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Cool  RE: PC Format 10/2008
admin napisał(a):W kioskach 8 września - nowy PC Format - 10/2008

[Obrazek: 1008_okl.gif]

Zapraszamy do zapoznania się z jego zawartością:

Tylko 5,90 zł!

Czekamy na Wasze opinie i komentarzeodnośnie tego wydania.

Witam!

Po gruntownej lekturze najnowszego (10/2008) numeru "PC - Format`u" muszę stwierdzić, że jest to jedno z najlepszych wydań "PC - Format`u" już od dłuższego czasu.

Najbardziej przypadły mi do gustu poniższe pozycje:

- "Bezpieczny IE" (wzmianka - str. 21)
- "Serwis dla ludzi z pasją" (str. 21)
- "Windows szybszy, stabilniejszy, wygodniejszy ładniejszy" (temat numeru: str. 42-55)
- "Test cyfrowych fotoramek" (str. 70-78)
- "Wiśta wio, Vista!" (str. 64 , 65)

Dodatkowo na płycie CD jest wiele ciekawych pozycji z kategorii [GRY AKCJI] , [GRY ZRĘCZNOŚCIOWE] , [ŁAMIGŁÓWKI].
Poza tym - program "Wierszownik 4.4" [UŻYTKOWE].

Dlatego też moja ogólna ocena to: 10/10.
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: ie
Średni numer...

Podobały mi się 2 artykuły:
-Wiśta wio, Vista!
-test bety gg

Ogólnie to kiepsko Smutek
4/10
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
Witam ! wpadłem ocenić najnowsze pismo !

Cytat:Windows szybszy, stabilniejszy, wygodniejszy i ładniejszy
- Niezbyt ciekawy temat, powtarzał się kilka razy, a przy tym jest teraz krótki i nie ciekawy.
Cytat:Test komputerów stacjonarnych
- bardzo ciekawy test, i chyba to jest mocna strona tego wydania, bardzo mi się spodobał.
Cytat:Łamanie haseł w praktyce
- brawo ! z pewnością mi się kiedyś to przyda.
Cytat:test cyfrowych ramek na zdjęcia
- też bardzo ciekawe, mam zamiar kupić taką ramkę, ale jeszcze nie wiem kiedy, i gdy już będę chętny do zakupu, to spojrzę do numeru 10/2008 i już będę wiedział, co zakupić Język Lol2 Oczko
Cytat:Test internetowych marketów spożywczych
- moim zdaniem głupota, przecież ludzie chodzą do sklepu by kupić żywność, i chyba wszyscy patrzą, co kupują, nie tak na internecie Chytry
Cytat:jak kupować kino domowe
- przyda się, za rok mam zamiar zakupić jakieś kino domowe.
Cytat:Ekstremalne podkręcanie komputera
- Przyda się, chyba zacznę myśleć o podkręceniu mojego "trupa" .

Cytat:63 gry
- fajnie, czasami jest dobrze pograć w takie stare gierki, i to z niegłupią grafiką i atmosferą.

MOJA OGÓLNA OCENA - lekkie 8/10
Po przeczytaniu tego numeru muszę stwierdzić że ten nr jest dość dobry. Większość artykułów jest dość ciekawa i pomocna. Za to uśmiech ironi wykwitł mi po przeczytaniu tematu o grach. No kochani po co piszecie praktycznie co miesiąc o najnowszych procesorach i kartach graficznych skoro te gry pewnie pójdą z powodzeniem na zintegrowanych? Mam nadzieję ze to tylko jednorazowy wybryk. Temat numeru poruszany byl juz kilka razy, ale i tak sie przyda. Dział software tez jest ok. Foto audio wideo też bardzo ciekawy. Z testu komputerów stacjonarnych nie skorzystam, ponieważ po zakupie w media markt obiecałem sobie że to pierwszy i ostatni raz (większość podzespołów to no name). Czekałem na test internetowych sklepów... ale niedokładnie o to mi chodziło. Więc dalej czekam na test internetowych sklepów z podzespołami pc. Numer oceniam na 8/10 A płytę za te "gry" 3/10.
 Przeglądarka: opera
Mi cały numer nie przypadł do gustu. Temat z okładki wałkowany po raz tysięczny, test marketów z żywnością przemilczę. W ogóle jakoś tak biednie i nic do poczytania. 2/10
Według mnie numer średni. Temat numeru bardzo często poruszany...

Ocena: 6/10.
Nie kupię, ale ocenię po okładce. Yyy, ale co tu oceniać? 11 pecetów - mogliby dać coś lepszego, a nie komputery ala promocja z Biedronki. Szczerbol 63 gry freeware - BYŁO. Ileż razy można przyśpieszać komputer? Szczerbol Chyba jedyne strony, które bym przeczytał to aktualności. Bo nic innego tutaj nie ma. Dajcie coś innego, a nie ciągle mielicie to samo Szczerbol Chyba redakcji naprawdę się kończą pomysły. W NEXT'cie też jakieś 150 użytecznych aplikacji Szczerbol Do tego Test marketów z jedzeniem, jakby ktoś zgłodniał przeglądając ten numer. Język Brawo, oby tak dalej! Język
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Mi ten numer PCFormat'u też nie przypadł mi do gustu.

"Windows, szybszy, stabilniejszy, wygodniejszy i ładniejszy"
- jednym słowem...byłoJęzyk

"63 gry freeware"
-też już było.

A "test internetowych marketów spożywczych"
-żeby się komuś aż tak nie chciało podnieść "cztrech liter" i pójść do spożywczaka obokBuu. No chyba że mieszka gdzieś na wsi gdzie nie ma w pobliżu żadnego sklepu, to rozumiemDuży uśmiech.

Jedynie spodobały mi sie:
"Programy - pomoce naukowe dla uczniów", "Test cyfrowych ramek na zdjęcia" i "Poprawne podłącznie głośników do komputera".
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
~Anonim napisał(a):[...]

A "test internetowych marketów spożywczych"
-żeby się komuś aż tak nie chciało podnieść "cztrech liter" i pójść do spożywczaka obokBuu. No chyba że mieszka gdzieś na wsi gdzie nie ma w pobliżu żadnego sklepu, to rozumiemDuży uśmiech.

[...]

Witam!

Może ty jesteś w pełni sprawny - i wogóle, więc "test marketów spożywczych" uważasz za zbędny.
Ale napewno jest wiele takich osób, dla których takowy test może się okazać nieodzowny w przyszłości.

P.S. Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłem tą wypowiedzią.
Ale takie jest moje zdanie na ten temat.

A jeśli ktoś poczuł się urażony - to... PrzepraszamOczko!
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
jakie sa gry na pc format 10/2008