Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

PC Format 12/2016

PC Format 12/2016
W kioskach od 7 listopada - nowy PC Format - 12/2016

[Obrazek: 1216_okl_of16ssd10pwk.jpg]

Zapraszamy do zapoznania się z jego zawartością: Tylko 8,99 zł!

UWAGA!! - w numerze 10 pełnych wersji, gra, kod na kurs języka obcego, zniżka na dysk SSD, zniżka na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ i konkurs w którym można wygrać atrakcyjne prezenty gwiazdkowe.
Więcej informacji na temat konkursu - tutaj

Nie Dawidzie, Twoja teoria jest błędna. :-)
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Cool  RE: PC Format 12/2016
Witam!

Po gruntownym przeglądzie najnowszego numeru stwierdzam, że najlepiej wypadły następujące artykuły:

- "Kreatywny Windows" (str. 8 - 9)
- "Palący problem Samsunga" (str. 15)
- "Systemowa tarcza" (str. 17)
- "[TESTY]: Test dysków SSD" (str. 28 - 33)
- "[TESTY]: CEWE Fotoświat 6.15 - Zaczaruj zdjęcia" (str. 42 - 43)
- "Wymiana dysku w komputerze: Jak się przesiąść?" (str. 64 - 65)
- "Kopiowanie systemu Windows na nowy dysk: Przeprowadzka systemu" (str. 66 - 67)
- "Na ratunek plikom" (str. 71)
- "Ochrona przeciwprzepięciowa i zasilanie gwarantowane: Bezpieczne zasilanie" (str. 72 - 73
- "Windows 10 w praktyce: Wyraźnie i bezpiecznie" (str. 84 - 85)
- "Trwałość dysków półprzewodnikowych: Lepsze niż HDD" (str. 90 - 91)

I to w zasadzie wszystko Oczko .

Fajnie, że WRESZCIE jest jakiś konkurs.
Aczkolwiek spodziewałem się, że to będzie jakiś konkurs SMS-owy Oczy .
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: firefox
RE: PC Format 12/2016
Witam jest kłopot z płytą, wsadziłem normalnie do laptopa i nie chce się załadować. Inne płyty działają

Atedit OK wszystko jest w porządku, kłopot byl ze sterownikiem Wesoły
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: firefox
Witam,
Istnieje możliwość reklamacji jeżeli kod z płyty do strony kody.pcformat.pl/users/login nie działa? Na pewno hasło zostało wpisane poprawnie.

Pozdrawiam.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Oczywiście, że istnieje, ale kod na pewno działa. Może się jednak zdarzyć, że jest niepoprawnie wpisywany albo ktoś go ukradł spisując w kiosku. Wszystkie potrzebne informacje znajdują się w tym wątku:
http://forum.pcformat.pl/Zly-kod-z-plyty...problemy-t
Witam.
Co prawda zaciekawił mnie konkurs (choć pewnie konkurencja będzie spora, także szanse na ten laptop niewielkie), ale bardziej zaciekawiła mnie informacja z prawej górnej części okładki - "Kurs językowy o wartości 29 złotych".
Za dyszkę dostać kurs wart 3 dyszki - niezły IMO deal.

Czy moglibyście napisać coś więcej o tym kursie? Pytam, ponieważ wszedłem na stronę tego multikursu i rzuciłem okiem na  dostępne tam kursy (11) i np.
- jest kurs języka angielskiego "ANGIELSKI MULTISŁÓWKA - PROFESOR HENRY" z opisem "cena od 29,90", a gdy w niego wszedłem, to jest zakładka "dostęp na 3 miesiące - 49,90".
- z kolei gdy wszedłem na kurs hiszpańskiego to mam "HISZPAŃSKI SUPERPAKIET 3 KURSÓW ONLINE - 99,90 za dostęp na 6 miesięcy". Tańszej opcji nie ma.
- z językiem francuskim podobnie jak z hiszpańskim.
- dopiero z językiem norweskim jest opcja " dostęp na 3 miesiące - 29,90.

Moglibyście dokładniej opisać jakie kursy można od was dostać? Które języki to obejmuje? Na jaki czas do danego kursu dostaje się dostęp (bo wychodzi na to, że nie dostaje się tam programów i materiałów na własność, tylko dostęp czasowy online do owych materiałów)? I jaki zakres tych kursów można dostać - tylko jakieś podstawowe?
Odpowiedzi na większość pytań znajdują się w artykule na stronie 18.
nie no super, zamiast rozwiązać mój problem lepiej skasować mojego posta. Czyli brak szansy na zainstalowanie jakiegokolwiek programu z tej płyty na moim  acer switch 10 który nie posiada żadnego czytnika płyt ? A kasowanie postów na pewno tym rozwiązaniem nie jest. Zanim skasowaliście posta byłem zawiedziony ale teraz to jestem wściekły i nie odpuszczę tematu aż nie udzielicie rozwiązania problemu lub nie oddacie wydanych 9 zł

EDIT: Poprzedni Pański post został skasowany ze względu na odniesienia do konkurencji. Wyczerpującą, merytoryczną odpowiedź na Pański post napisał kamel16. 
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Stwórz obraz płyty na komputerze z napędem, przenieś go na swój komputer na pendrivie i zainstaluj program z wirtualnego napędu. Np gBurner Virtual Drive.

Na okładce jest bardzo dużymi literami napisane co jest dołączone do pisma, a brak sprzętu umożliwiającego skorzystanie z takiego nośnika to tylko Twój problem. Widziałeś co kupujesz. Twoje pretensje to absurd, więc nie dziw się że ktoś tego nie potraktował poważnie.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Nie ma nawet potrzeby tworzenia iso płyty. Wystarczy przegrać pliki i ręcznie uruchomić instalator każdego programu. 
Programy: Polecane / Nowe / Inne