Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

PC Format 2/2010

RE: PC Format 2/2010
Mi się ten numer również podobał, widzę, że zmiana redaktora naczelnego wyszła na dobre. O ile w numerze 01 2010 było prawie 30 reklam, to w tym numerze już tylko 14!
Widzę, też artykuł o Linuxie, a za to dodatkowy plus.
Czekam na kolejne zmiany.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
A ja niestety jeszcze nie kupiłem, ale zapowiada się ciekawie więc wypowiem się jutro
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie8
Zauwazylem blad w gazecie,a dokladnie na stronie 6 "Nowe SATA w SKLEPACH".Pisze tam cos takiego:"Pierwszym dyskiem z takim zlaczem jest Seagate Barracuda XT o pojemnosci 2 GB.Powinni byc 2 TB.
a ja zauważyłem błąd otóż na strinie 25 (czyli konkurs) jest błąd, bowiem jest tam do wygrania telefon marki Nokia N79 tyle, że na rysunku jest model N96 i ciekaw jestem który telefon jest faktycznie do wygrania.
Samsung Galaxy I9000 + Nokia N82

Witam!.Pierwszy raz zdarzyło mi się aby płyta PCF nie została otwarta o zawartości nic nie pomagało i nadal nie mogę jej otworzyć.
Athutkow- Pewnie płyta jest uszkodzona. Zgłoś problem, pisząc na reklamacjeAtpcformat.pl.
Albo zadzwoń pod numer 22/517 09 79
Pozdrawiam!
Ten numer PCF jest naprawdę interesujący. Po prostu trudno oderwać wzrok od niego Wesoły
Największą zaleta wśród programów na płycie jest pakiet Paragon Software.
Dzięki za toJupi
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Witam

Nowy numer PCF pozytywnie mnie zaskoczył.Widać Magia Nowego roku zaczęła działać również na Was.
Najbardziej cieszy mnie płyta DVD...mam nadzieję, że to nie jest tylko "jednorazowy dodatek".
Pragnę również powitać nowego Redaktora Naczelnego.Fajnie jest znowu zobaczyć kogoś za starej ekipy magazynu NEXT.
Mam tylko nadzieję, że pod wodzą nowego naczelnego PCF przetrwa dłużej, niż tylko 2 numery-jak w przypadku NEXT-a.

Mam tylko jedno zastrzeżenie co zawartości do płyty...

O ile sam temat numeru jest bardzo dobry, i opisuje jedne z najlepszych rozwiązań na świecie, o tyle umieszczenie tychże narzędzi na płycie
i napisanie na okładce magazynu, że w sumie te programy są warte ok 900 zł, jest według mnie zupełnie niepotrzebne.
Nie jest bowiem nowością, że chłopcy z firmy Paragon cyklicznie wypuszczają coś za free, a w dobie powszechnej informatyzacji(w sensie dostępu do internetu i szybkich łącz-mam nadzieję...) każdy może sobie program pobrać, wygenerować licencję, i używać.
Tak więc dla mnie zapychanie tym softem płyt jest zupełnie niepotrzebne...wolne miejsce można by spożytkować jakoś inaczej...

Na koniec całemu zespołowi redaktorów(i redaktorek też- a jakże!) przesyłam ogromnego buziaka i życzę wszystkiego najlepszego oraz wielu sukcesów zawodowych w Nowym Roku

Pozdrawiam
Świetny Hosting WWW:
http://api.1freehosting.com/redir/3592496
Jeśli pomogłem to kliknij
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Co do treści pisma, można powiedzieć OK.
Natomiast co do płyty, to już mnie trafia ....
Chyba od ponad pół roku nie mogę uruchomić programu PCformat.exe!!!
Ani w automacie, ani ręcznie; testowane na 4 różnych komputerach - nie działa!!!!! I tak jak napisałem nie działeją co najmniej od pół roku. Kupując numer lutowy sprzedawca sprawdza i mówi, że płyta jest dołączona , a ja na to ŻEBY TYLKO CHODZIŁA (-> żeby zadziałał pcformat.exe). W domu oczywiście trafił mnie szlak ... zacznij czytać od początku.
I tak co miesiąc - kupić drugi numer i sprawdzić płytę, czy wysłać z reklamacją i czekać na wymianę dwa tygodnie!
Nie pozdrawiam wcale serdecznie
Co do treści pisma, można powiedzieć OK.
Natomiast co do płyty, to już mnie trafia ....
Chyba od ponad pół roku nie mogę uruchomić programu PCformat.exe!!!
Ani w automacie, ani ręcznie; testowane na 4 różnych komputerach - nie działa!!!!! I tak jak napisałem nie działeją co najmniej od pół roku. Kupując numer lutowy sprzedawca sprawdza i mówi, że płyta jest dołączona , a ja na to ŻEBY TYLKO CHODZIŁA (-> żeby zadziałał pcformat.exe). W domu oczywiście trafił mnie szlak ... zacznij czytać od początku.
I tak co miesiąc - kupić drugi numer i sprawdzić płytę, czy wysłać z reklamacją i czekać na wymianę dwa tygodnie!
Nie pozdrawiam wcale serdecznie
Witam.Pisałem o tym,że płyta się nie chce włączyć a dniu dzisiejszym wszystko OK.
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
pc format 2 2010pc format 2/2010PC Format nr 2/2010