Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Płyta DVD

Płyta DVD
Uważam, że powinna być płyta DVD.
Dlaczego?
Bo by się mieściło więcej programów.
Co wy na to?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: Płyta DVD
Dla redakcji pewnie to żaden problem ale sądzę że musi brać pod uwagę również tych którzy nie mają jeszcze możiwości odtwarzania DVD.Z drugiej strony i na CD jest dość dużo programów mówiąc delikatnie przypadkowych-
a więc odwieczny dylemat-ilość czy jakość.Bo na obie opcje nie ma pewnie co liczyć.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
To nie pierwszy i nie ostatni za pewne wątek o płycie DVD. Takich było już kilka
PC FORMAT na DVD??? najwyższy już czas konkurencja już dawno wypuszcza takie cacuszko
a sprawa posiadania DVD w kompie to moim zdaniem już lekka przesada :90% już ma reszta nie powinna decydowac DVD to nie kosmodrom każdy może kupic
no nie wiem Wesoły
nie wszyscy mają napędy DVD
jakie tam programy umieścić?
bo przecież dawanie programów kompletnie nikomu nie potrzebnych jest całkowicie bez sensu
Jestem za!
Zresztą z TEGO wynika, że prawie 90% głosujących ma w komputerze odtwarzacz dvd.
A co do programów... Jestem pewny, że redakcja coś by wymyśliła Zęby
No nie wiem i tak przecierz teraz redakcja nie ma czym zapełnić płyty cd i daje jakiejś nieznane i powtarzające sie programy tylko pod innymi nazwami chodzi mi o to że co chwila dodawany jest kolejny program do iso,nagrywania,kalendarzy itd więc płyta DVD nie ma sensu.
2 Ale jeśli już redakcja zdecyduje sie na DVD wkońcu już 99% czasopism dodaje płytę dvd a niektóre jak cd action a wkrócce click tylko płytę dvd myśle że nie powinno być problemu dlatego że 90% już ma czytniki dvd a jak ktoś nie ma to widziałem w sklepie że juz za 40zł można takowy czytnik płyt dvd nabyć więc nie powinno być problemów
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
szczerze mowiac to ja uzywam tylko ok. 5% wszystkich programow z plyty glownie kupuje dla poczytania i pod tym wzgledem PCF nie ma rownych...[/align]
Płyta DVD do dobry pomysł ale nie wszyscy mają odtwarzacz DVD
ale to idzie rozwiązać naprzykład formę DVD stosować co drugi albo co trzeci raz.
i po kłopocie a jak ktoś lubi czytać o kompach i nie tylko to kupi nawet ten numer z DVD choć nie ma na czym do odtworzyć.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
i co i beda tam dawac po dziesiec programow do odtwarzania multimediow, tworzenia grafiki itd? po co tyle tego? jeden porzadny wystarczy i bedzie lepiej niz po nie wiem ile jakichs chinskich podrobek...
Programy: Polecane / Nowe / Inne