Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Router EDIMAX BR-6204 WLG i problem z połączeniem

Ściana  Router EDIMAX BR-6204 WLG i problem z połączeniem
Witam.
Posiadam router EDIMAX BR6204WLG , i sprawa wygląda tak
otóż gdy pierwszy raz go podpiąłem wszedłem na strone edimaxa poprzez ip 192.168.1.1, i połączyłem się z drugim routerem poprzez wifi > site survey. a teraz na router z którym jestem połączony założono hasło i edimax nie łączy sie z nim bo trzeba to zrobic na nowo zeby podac hasło , lecz nie moge juz wejsc na strone routera poprzez 192.168.1.1, próbowałem juz wiele cyfer tzn. 192.168.1.x , 192.168.2.x i dalej nic, a gdy raz wpisalem 192.168.1.1 weszło mi na strone routera TP-LINK i podałem haslo i login , lecz tam nic nie ma na temat wifi, nie mam pojecia dlaczego tak sie stało .
Robilem juz restart routera przyciskiem ale dalej nie moge wejsc na strone .
Proszę o pomoc

PS. z tego co wiem mozna go jakoś przywrócic do ustawień fabrycznych , po za resetem niestety niewiem jak , i wiem ze mozna wgrac nowe aktualizacje, ale nie moge nigdzie znalezc i niewiem jak to sie robi bo pliki aktualizacji sa w formacie .bin .
Pozdrawiam
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Router EDIMAX BR-6204 WLG i problem z połączeniem
Pewnie adresy obydwu sprzetów sa identyczne. Podłacz kabel do edimaxa a TP-Linka wyłacz w edimaxaxh domyslne IP to bodaj 192.168.2.1 ale jak juz cos było grzebane to nie wiadomo. przypnij sie do Edimaxa i daj screena z ipconfig /all
Co do resetu pewnie w manualu do tego edimaxa pisze jak zresetowac przyciskiem
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
RE: Router EDIMAX BR-6204 WLG i problem z połączeniem
niestety ale tak sie składa ze router z ktorym bylem wczesniej polaczony to netgear tylko ze zrestartowałem edimaxa i podlaczyl sie do jakiegos TP-LINK'a
a mi chodzi o to ze jestem z mieszkania gdzie jest kilka osób i załozylem hasło na netgeara ale teraz edimax nie chce sie polaczyc i nie mam jak wejsc przez ip do edimaxa zeby ponownie sie polaczyc, jak wpisuje 192.168.0.1 (192.168.x.x) to wchodzi mi albo na netgeara albo na tp-link'a i nie mam pojecia jak wejsc w edimaxa

ps. nie posiadam manual'a do edimaxa
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
br-6204wlg reset 192.168.2.1. problem z połączeniemedimax br-6204wlg problemedimax problem.z polaczeniamjak zresetować router Edimaxproblem z połączeniem edimax z routeremproblem z routerem edimax brrouter edimax bez hasła nie chce się połączycustawienia routera Edimax