Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Słuchawki/Słuchawki + Karta ~200zł

Słuchawki/Słuchawki + Karta ~200zł
Witam, szukam jakichś wygodnych słuchawek do domowego użytku(gry/muzyka/filmy) i zastanawiam się czy lepiej wziąć często polecane SuperLux HD 681 i jakąś kartę dźwiękową za ~100 zł czy lepiej będzie wziąć jakieś słuchawki w okolicach ~200zł, w tym momencie siedzę na zintegrowanej dźwiękówce z płyty głównej asrock h81m, więc rewelacji nie ma.
Tak jak pisałem słuchawki muszą być wygodne, ponieważ noszę okulary i często przesiaduję przy komputerze przez 5-6h, więc dobrze jakby po takim czasie nie pękała mi głowa/uszy.
Z gier, w które będę grał i słuchawki będą mi tam potrzebne to będzie: cs:go,cs 1.6 oraz BF3.
Niestety ciężko powiedzieć jakiej muzyki słucham, ponieważ jest to zakres od disco polo/popu do metalu/dubstepu/heavy metalu.
Z modeli w okolicach 200 zł czytałem dość pozytywne opinie o CAL'ach oraz AKG K514 MKII, ogólnie nie chcę się raczej bawić w jakieś recablingi czy inne majsterkowanie przy słuchawkach.
Mam nadzieję, że nie zagmatwałem za bardzo.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Słuchawki/Słuchawki + Karta ~200zł
Akurat HD 681 do najwygodniejszych nie należą, ale po "modzie skarpetkowym" jest już znacznie lepiej. (Jednak każdy z nas ma trochę inne odczucia...)
Popatrz na temat > http://forum.pcformat.pl/Sluchawki-z-mik...--508449-t <
może warto rozważyć propozycję kol. rafal2364.
.............................................................................................

"Człowiek rozsądny dostosowuje się do świata. Człowiek nierozsądny usiłuje dostosować świat do siebie. Dlatego wielki postęp dokonuje się dzięki ludziom nierozsądnym".
(— George Bernard Shaw )
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: Słuchawki/Słuchawki + Karta ~200zł
To weź HD681 Evo MKII (zwłaszcza sprawdzą się w muzyce z basem, ale w innych też dają radę) które są zdecydowanie wygodniejsze od HD681.CAL'e mają słaby kabel a że ty nie chcesz robić recablingu to odpadają.Możesz jeszcze zobaczyć Takstar hi2050 będą wygodne bo mają welurowe pady (tak samo jak EVO).
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
sluchawki do 200 zl cs