Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Speed Touch 330 (Neostrada) nie zawsze synchronizuje się z siecią - jaka przyczyna?

Speed Touch 330 (Neostrada) nie zawsze synchronizuje się z siecią - jaka przyczyna?
Mam problem z neostradą TP. Otóż od jakiegoś czasu co jakiś czas rozłączam się. Lampka ADSL miga, a gdy zrobiłem test neostrady to wykazuje, że modem jest niezsynchronizowany z siecią. Co robić? Może mieliście już podobny problem?

Zmieniłem tytuł wg http://www.pcformat.pl/forum/showthread.php?tid=30324
W przyszłości zakładaj wątki z konkretnymi tytułami.
andsze1
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: Speed Touch 330 (neostrada)
Poczytaj w instrukcji Język A tak na serio: Masz mikrofiltr przed modemem?

Edit:

Zainstaluj mikrofiltr przed telefonem, a nie przed modemem.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
JA z tym modemem mialem same problemy Wesoły Nie wiem czy to jest mozliwe ale cyz nei mozna poprostu odlaczyc tego mikrofiltra?
~Anonim napisał(a):Poczytaj w instrukcji Język A tak na serio: Masz mikrofiltr przed modemem?

Edit:

Zainstaluj mikrofiltr przed telefonem, a nie przed modemem.
Nie mam mikrofiltru przed modemem!!!!!!!!!!!!!! Mam przed telefonem. Dioda ADSL miga, po jakimś czasie stabilizuje się (mam normalne połączenie) i znowu miga Smutek
 System operacyjny: windows_2000 Przeglądarka: firefox
Ja chyba ( mialem ten sam problem ) mialem poprostu jakies dziwne gniazdko , i po jego wymienieniu juz bylo wporzadkuOczko . Nie sugeruj sie zbytnio moja wypowiedzia , bo mozliwe ze masz jakis inny problem - ja opisalem moj dawny .

PZDR
goral105 napisał(a):Mam problem z neostradą TP. Otóż od jakiegoś czasu co jakiś czas rozłączam się. Lampka ADSL miga, a gdy zrobiłem test neostrady to wykazuje, że modem jest niezsynchronizowany z siecią. Co robić? Może mieliście już podobny problem?
Przeczytaj poniższy wątek i zwróć uwagę na wypowiedź #6:
http://www.pcformat.pl/forum/showthread.php?tid=11240
Może rozwiązanie problemu jest możliwe tylko u dostawcy Internetu?
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
neostrada tp speedtouch 330co jakis czas miga adsltestNeostradysynchronizacja speedtouch 330Speedtouch 330 USB tp-link Archer c7speedtouch 330 synchronizacjaspeedtouch 330 miga dioda adslmodem Neostrada speedtouch miga dioda adslmodem jest niezsynchronizowany neostrada 10mbthomson speedtouch 330 lampka adsl miga