Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Tablet dla ojca - 700 zł

Tablet dla ojca - 700 zł
1. Ile masz pieniędzy do przeznaczenia na telefon/tablet? 
700 zł
2. Chcesz urządzenie z sklepu internetowego, Allegro czy komisu komórkowego?
to obojętne
3. Telefon/tablet musi pochodzić od znanej firmy? 
byłoby miło
4. Do czego telefon/tablet ma być wykorzystywany? - podaj funkcje, na których przede wszystkim Ci zależy. 
głównie przeglądanie internetu, oglądanie filmów
5. Interesuje cię zwykły telefon, mały smartphone (do 4.5"), smartphone (od 4.5" do 5.5") czy może phablet (powyżej 5.5")? W przypadku tabletów: mały (7"), średni (8") czy duży (10" i więcej)?
średni, obecnie posiada 7 cali więc te okolice bym preferował
6. Jaki system operacyjny preferujesz? Będziesz modyfikować oprogramowanie?
zwykły android
7. Używany wchodzi w grę, czy może tylko nowe egzemplarze?
tylko nowe
8. Ile pamięci jest ci potrzebne?
na pliki 32 gb, RAM myślę że minimum 2 gb
9. Dodatkowe uwagi lub informacje (np. jeśli interesuje cię muzyka z telefonu, podaj swój model słuchawek).
-

Generalnie znalazłem jeden model, czyli Huawei MediaPad M5 Lite 8, tylko nie wiem jak ze wsparciem od strony Google, słyszałem że nie wygląda to zbyt ciekawie. Może są jeszcze jakieś inne, ciekawe propozycje?
Pozdro.
Redmi Note 7 || Android 10 || MIUI 12.0.2
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
RE: Tablet dla ojca - 700 zł
wybór huaweja teraz to bardzo kiepski pomysł ...generalnie tablety powoli umierają ... Cięzki temat bo wyboru ubywa i coraz mniej producentów wogóle w ten dział jeszcze inwestuje .
Chyba zaryzykował bym samsunga TAB A
Przy "problemach z Win10" oraz problemach ze "spadkami FPS w CS:GO"
Nie pomagam.
Wiem że umierają, próbowałem przekonać do zakupu jakiegoś lapka, ale niestety starsi ludzie są zbyt uparci.
Konfiguracja Samsunga (2 GB RAM + snapdragon 429) wystarczy do tych podstawowych zadań? Widzę że jest teraz na promocji w pewnym sklepie.
według mnie z 2gb ram będzie to dość słabo działać acz i tak jest lipa z wyborem ...
Co fajniejsze tablety się wykruszyły .
Przy "problemach z Win10" oraz problemach ze "spadkami FPS w CS:GO"
Nie pomagam.
Wręcz przeciwnie, tablety powoli zaczynają odżywać. Jeśli nie boisz się kupowaćć na Alieexpress:
https://m.pl.aliexpress.com/item/1005001....jpg_.webp
https://m.pl.aliexpress.com/item/4000932....jpg_.webp
Huawei nie polecam z kolei na ułomność. Mam w domu dwa MediaPad T5 Wifi z Synkiem 8. Co do usług Google to nie ma problemu by w razie czego je zainstalować. Nie mniej mnie w moich modelach denerwuje system, brak aktualizacji do nowszego Androida, EMUI też mnie drażni, to akurat nie problem, bo launcher można zmienić. Ale gorzej z systemem w sobie samym, brak wsparcia dla karty pamięci, żadnej aplikacji nie przeniesiesz, ano tam nie zainstalujesz. Jedynie po ROOTowaniu, co teraz jest trudne , bo trzeba za kasę kod odblokowujący bootloader kupić. Do tego Menadżer systemu, który zawsze wie lepiej jak ci Tablet ustawić, pomimo twojej ingerencji, często przywraca swoje ustawienia systemu. Na rodzinnym rynku obecnienrozejrzałbym się jak już za czymś od Samsung, Amazon, czy Lekowo.
[Obrazek: 2019-09-05-23h15-00.png]
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
Ja bym proponował ipad. Na olx znajdziesz od groma używek
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Ja bym chyba tez zaryzykowal Galaxy Tab A od Samsunga, ten budżet to raczej niższa półka nowych tabletów, ale do filmów i przegladania internetu będzie okej.
 KRZYSZTOF4P5N

Przenieś numer z w/w kodem do oferty Orange Flex i zgarnij 30 zł na start. Oczko
Kod wystarczy wpisać przy rejestracji Oczko
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
Witam panowie, przepraszam za brak odpowiedzi. Zakupiłem tego Samsunga i spełnia zadanie prawidłowo, nie jest to demon prędkości ale dla starszej osoby wystarczy Szczerbol
Programy: Polecane / Nowe / Inne