Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Waszym Zdaniem... Kupic z Allegro.pl Nokia 3650?

Sad  Waszym Zdaniem... Kupic z Allegro.pl Nokia 3650?
Witam... Kupic z Allegro Nokie 3650?? Niby nie polecają bo symbian sie psuje... Mnie sie podoba wizualnie i technicznie... A co wy sądzicie... Doradzcie Mi...!
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: Waszym Zdaniem... Kupic z Allegro.pl Nokia 3650?
Po pierwsze nie rozkazuj komuś żeby Ci doradził tylko poproś o porady, doradzenie, po drugie co do tego teleonu jeżeli chodzi o mnie to akurat nie podoba mi się ten telefon za duży i trochę dziwaczny układ klawiszy co w nim dla mnie jednym plusem duży wyświetlacz, a tak to nic. Decyzja oczywiście należy do Ciebie ale nie lepiej coś innego sobie poszukać, no nie wiem zrobisz jak zechcesz.
Sorki... To byla prosba... Ale nic... No niewiem Ponoc mozna wgrac prawie wszystko czy to prawda...? Ze mozna wgrac Emulator do Game Boya Advance??
~Anonim napisał(a):Sorki... To byla prosba... Ale nic... No niewiem Ponoc mozna wgrac prawie wszystko czy to prawda...? Ze mozna wgrac Emulator do Game Boya Advance??

Rzuć okiem na >> to <<
Ooo... Dziex Buzek... Ale mam pytanie... Jak często dochodzi do zawieszenia karty lub symbiana... I jak temu zaradzic...??
~Anonim napisał(a):Ooo... Dziex Buzek... Ale mam pytanie... Jak często dochodzi do zawieszenia karty lub symbiana... I jak temu zaradzic...??

hmm może to nie zupełna odpowiedź na Twoje pytania... ale spójrz poczytaj jeszcze trochę na tym forum. Co i jak o tym telefonie, powinno rozwiać Twoje wątpliwości Oczko
zobacz http://www.mobile.inspiracja.com/Nokia,3650,phone.php
A tak swoją drogą to jest I pierwszy smartfon nokii i może zawiesić sie symbian.
Staram się jak najlepiej pisać poprawnie po polsku Szczerbol

Myślenie nie boli, włącz mózg.
Nic nie kosztuje

[Obrazek: tmput8.png]

1 i chyba jeden z leprzych...
Jeszcze 1 pytanko... Czy warto kupic tego fona z allegro czy nie??
~Anonim napisał(a):1 i chyba jeden z leprzych...
Raczej masz na myśli, że jeden z najgorszych smartphone'ów Nokii o ile nie najgorszy, ale cóż.. taka to już jest prawda.

~Anonim napisał(a):Jeszcze 1 pytanko... Czy warto kupic tego fona z allegro czy nie??
By nie wydawać pieniędzy "w błoto" dobrze by było, gdybyś powiedział, jaką sumę przeznaczyłbyś na kupno telefonu, ponieważ być może znalazłoby się coś lepszego.
P.S Nie pisz postów pod postem - pamiętaj o opcji "Edytuj".
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
Mniejwiecej 220zl Jak mozecie to prosze o doradzenie... Musi miec przynajmniej mp3, irde lub bluetooth, kamere wideo... A pozatem za 200zl ten smartphone jest dobry.... wiem ze ma chyba slaba jakosc mp3... no ale za takie pieniadze...?
Programy: Polecane / Nowe / Inne