Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Windows XP

RE: Windows XP
No i co z tego że nie jest? Patch to nie program, który uruchamiasz. Podmieniasz nim tylko plik który normalnie w xp blokuje zmiany styli. Potem zmieniasz style normalnie z właściwości pulpitu Wesoły

System operacyjny: linux_ubuntu Przeglądarka: opera
A nic mi się nie uszkodzi w systemie system Windosw XP z dodatkiem Serwice Pack 2 bedzie działał poprawnie tak jak wcześniej.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Na tej stronie pisze żebyś zachował aktualny plik uxtheme.dll, na wypadek niepowodzenia. Zresztą zawsze możesz utworzyć punkt przywracania. Jarku, ale sobie problemy robisz...

Dlatego mam problem bo się troche boje żeby nic nie popsuć bo jak zainstalowałem tryb graficzny Vista z PCFormat 10/2006 u brata to działało a umnie jak zainstalowałem to na komputerze znikła mi bibjoteka graficzna i jeszcze raz Windowsa trzeba było instalować a rzeczy na komputerze mam dokładnie wszystkie takie same jak brat karte graficzną taką samą wszystko . Więc niechce nic popsuć.
Jak będziesz miał kopię tego pliku który podmieniasz i punkt przywracania to się nie masz czego obawiać. To podmiana tylko jednego pliku a nie tylu co przy zamianie na Viste.
Tam zresztą też pewnie nie zrobiłeś kopii bezpieczeńtwa i dlatego musiałeś reinstalować.

A gdzie ten plik mam skopiować co w jakie miejsce i jak utworzyć punkt przywracania systemu ??
Jak tego nie wiesz to może lepiej daj sobie spokój Wesoły Najpierw pogogluj a dopiero potem się w to baw. Wszystko było na forum Wesoły

System operacyjny: linux_ubuntu Przeglądarka: firefox
gdzie na forum niemoge znaleść. No weś powiec przynajmniej gdzie skopiować ten plik Kręćka dostal proszePłaczePłaczePłacze
Jarek - jak nie wiesz co to jest Przywracanie Systemu albo nie wiesz po co jest UxTheme Pather to się w to nie baw. To nie znaczenia czy UxTheme P. jest po polsku czy po chińsku. Jak chcesz to go instalujesz i już. To nie program tylko patch.

Na forum było to setki razy - GOOGLE też nie strajkuje Wesoły

Szukaj...

P.S. Czytaj dokładnie posty. Ten programik instaluje się sam. Kopiujesz tylko style XP. A napsiałem ci wcześniej gdzie masz je skopiować.
Ale ja jedynie niewiem gdzie o ten uxtheme.dll plik skopiować.
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Skocz do: