Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Zestaw Ostateczny - 2500zł, czy podzespoły będą współgrały, ostatnie dopięcia.

Zestaw Ostateczny - 2500zł, czy podzespoły będą współgrały, ostatnie dopięcia.
Kontynuacja wątku: http://forum.pcformat.pl/Najbardziej-wyd...o-2500zl-t
Ostateczny Zestaw.
Poczytałem troche, troche sie dowiedziałem i zrobiłem mały miks różnych polecanych zestawów. Wyszło mi takie coś:
[Obrazek: zestaw2_1_png_300x300_q85.jpg]
Mam jednak kilka pytań:
Czy zestaw ten będzie ze sobą współgrał tzn. czy będzie w nim wszystko działało?
Procesor Intel Core i5-3570 czy Intel Core i5-4570 jednak lepiej byłoby zastosować?
Grafika ta która jest w zestawie (Gigabyte) czy może od MSI byłaby lepsza (ten sam model)? Czy może jeszcze jakaś inna?
Czy zasilacz wystarczy dla tego zestawu?
Przypominam budżet 2500zł. Bardzo prosiłbym o pomoc, ponieważ jutro już chciałbym wszystko zamawiać.Oczko
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Zestaw Ostateczny - 2500zł, czy podzespoły będą współgrały, ostatnie dopięcia.
Szczerbol No to tak , Procesor na i5-4570 lub i5-4570s , grafika na R9 270X wersja HAWK albo toxic ( lepiej HAWK , dużej różnicy nie będzie) , zmien płytę główną jak będziesz zmieniał na tą i5-4570 na "Gigabyte GA-B85M-D3H.Dołóż do obudowy Zalman Z5.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
RE: Zestaw Ostateczny - 2500zł, czy podzespoły będą współgrały, ostatnie dopięcia.
A 500W na zasilaczu starczy pod grafike?
Przy Zalmanie Z5 może być problem z kablami, a mianowicie to PSU nie ma zbyt długich kabli i może być problem z dociągnięciem ich do niektórych podzespołów.

Zasilacz: SPC Deus G1 500W,
CPU: i5 4570
MOBO: Gigabyte GA-B85M-D3H

Reszta w porządku.
 System operacyjny: windows_98_nt Przeglądarka: chrome
A gdyby dać zasilacz Corsair VS 550W ?
Oto co złożyłem i chyba przy tym już zostanę, będzie ok? Wesoły
http://www.morele.net/inventory/info/rPDOZm/
Zmien na te podzespoły co podał Kickboxer oraz obudowę na Zalman Z5 ( Chyba że chcesz zostać przy tej co podałeś )Oczko
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
Przecież zmieniłem Szczerbol jedynie zasilacz dałem 550W, bo troche obawiam sie o grafike, ale czytałem pozytywne opinie na jego temat. Z3 Plus zostaje, bo mi sie podoba i fajna cena jest.Oczko

Dobra ten SPC Deus G1 500W ma 80Plus Bronze wiec może być. Teraz zestaw prezentuje sie tak: http://www.morele.net/inventory/info/vkEQy5/
Może być? :D
Bardzo dobry zestaw, możesz zamawiać.
 System operacyjny: windows_98_nt Przeglądarka: chrome
Ok, dziękuję ślicznie za pomoc. Dzisiaj postaram się to zamówić, oby w przyszłym tyg. już był u mnie Wesoły
Witam,pozwolę sobie skorzystać z zestawu złozonego przez shakera i mam pytanie co do niego.
http://www.morele.net/inventory/info/rPDOZm/
Nie zależy mi na bfie 4 i czy jakbym zamówił
VTX3D X-Edition R9 270X 3GB DDR5 ze sklepu drunkbear za 699 zł nie byłoby lepszym rozwiazaniem?
Z góry dzięki za odpowiedź
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne