Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Zestaw za max 2500 do pracy

RE: Zestaw za max 2500 do pracy
adrianoAt Zamontujesz Piter wsadzał nawet 1 generację nie słuchaj i nie powielaj nie sprawdzonych informacji w sklepach często nie wiedzą nawet co sprzedają więc informację od nich traktuj z dystansem .
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Pewnie że tak, w necie masz pełno filmów i zdjęć że działa . Ja też mogę pokazać b550 + 2600x ale akurat inny model bo Asus B550 Rog F
STARE b450 ja już bym się nie pchał .

Tak jak mówi kolega Monte , to nie pierwszy raz że sklepy same nie wiedzą co sprzedają .
Przy "problemach z Win10" oraz problemach ze "spadkami FPS w CS:GO"
Nie pomagam.
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
Taką informacją dostałem od zespołu składającego w Morele
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Atadriano Zespół składający w Morele to jakieś studenciaki na etacie tyle wiedzą co przeczytają na stronie producenta . :D Ani się wasz z ich usług korzystać !
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
a rób jak chcesz :D
Tylko potem pretensje do nich nie do nas .
Jak chcesz coś dobrze to zrób to sam ... od dawna znana prawda .

na b550m tuf i wersji bez M też od asusa masz w necie mnustwo wpisów o ryzenach 2000 a nawet i 1000 odpalali .
Na niektórych msi też , gigabajta ciężej znaleźć więc tu 100% nie mam ale myśle że też ruszy .
Nie pomagam.
Biorąc pod uwagę, że mamy 2021 rok, na pewno byś nie żałował:
https://www.apple.com/pl/shop/buy-mac/ma...=MGN63ZE/A#

Mały wygodny, pasywnie chłodzony i niesamowicie mocny.
 System operacyjny: macos Przeglądarka: chrome
teraz to wyskoczyłeś z czapy , budrzet 2500 ... sprzęt za ponad 5k , szuka stacjonarki a ty mu laptopa ...
Nie pomagam.
To prawda, ale kupując sprzęt do pracy trzeba wziąć pod uwagę żywotność sprzętu. Z tego spokojnie wyciągniesz z 6-7 lat. I hajs zaczyna się zwracać.
 System operacyjny: macos Przeglądarka: chrome
Ta , apple i żywotność ... teraz to już totalnie poleciałeś ... Akurat ten producent wręcz słynie z tego że robi sprzęt który maxymalnie utrudnia jakiekolwiek próby naprawy ... między innymi słynny chip T1 , jako pierwsi zaczęli lutować ram , nietypowe dyski ... długo można wymieniać . Być może wersje na M1 bedą mniej awaryjne od starszych na intelu ale jak coś się wydarzy to będzie wielki problem podczas gdy pc wymieniasz co chcesz , kiedy chcesz i w góra pół godziny jesteś w stanie dowolny element wygrzebać. Nie mówiąc o możliwościach rozbudowy .
Nie pomagam.
AtPentium4320 Apple drogie badziewie dla hipsterów tyle w temacie . Wesoły Zresztą pokaż mi Apple za 2,5k ?

Programy: Polecane / Nowe / Inne